Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistabaaa

    aktív tag

    válasz Rolly #548 üzenetére

    Igen az csak mondjuk eléggé "amatőr" megoldás ez, hogy egyszerűen nem engedi, hogy onnan válaszd, ugyanakkor érthető, mert így sok "amatőr" felhasználó egyszerűen nem tudja elkövetni ezt az "amatőr" hibát. :P

    cettlee: grat hozzá, használd egészséggel! :C

    [szerk.]:

    cettlee: érdekes, nekem (és szerintem általában mindenkinek) van még egy pár órás vagy inkább pár 10 perces töltöttség a telóban, azt lenyúzod (nekem pl. drága hugicám próbált ki ezidő alatt mindent a telefonon :P) és utána rádugod tölteni. Elvileg formázó töltésre nincs szükség ezeknél az akksiknál én mégis otthagytam éjszakára, baja nem lehet (mondjuk nekem könnyű volt, mert este merült le :))).

    A tied lehet hogy csutira le van merülve, azért csinálja ezt (bár talán akkor sem szabadna így) de szerintem hagyd töltődni még pár órát, utána térj vissza a dologra. Addig meg tanulmányozd a külsejét. :)

    Egyéb: tegnap rádugtam töltőre itthon, asszem fullos lett az akksi és megnéztem vele a második, lemerülés miatt nem végignézett epizódot (42 perc) és egy "csíknyit" sem merült az akksija! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák