Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arbalya

    csendes tag

    Sziasztok!

    Múlt hét kedd óta én is beléptem a Samsung-osok táborába, egy SGH-D900i mobil készülék boldog tulajdonosa lettem.
    Nem szeretném most jellemezni a telcsit, csak annyit mondanék róla hogy nem bántam meg a választást, mivel a telefon minden szükségleteimet kielégíti. Viszont tegnap este rörtént egy számomra érthetetlen dolog. Az interneten egy csomó kódot találtam a telcsihez amik elöhoznak rejtett menüket meg egyébb információkat a tellefonnal kapcsolatba amiket csak a megfelelő kódokkal lehet a kijelzőre csalni. Igen ám de amikor bepötyögtem a következö kódot: *2767*3855# = E2P Full Reset , ezután valami olyasmit irt ki a telcsi hogy loading IPL vagy valami hasonlót na meg azt hogy kb 1 percen belül újra fog indulni. Ez meg is történt csak újra indulás után képtelen volt bejelentkezni a hálózatba. Probáltam manuális hálózat keresést. A válasz az volt hogy nincs elérhető hálózat ( pedig itt Angliában van vagy 6 mobil szolgáltató). Tovább kutakodtam és kiderült hogy a telefon IMEI száma meg gyártási dátuma kitörlődott :O Így már érthető volt hogy miért nem tudott bejelentkezni a hálózatra. Viszont szerintetek a fent említett kód képes kitörölni az IMEI számot vagy csak én vagyok az elsö akinek ez sikerült? :W
    Ha valakinek lenne mondani valója ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem, előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák