Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalfan

    senior tag

    válasz emre #6275 üzenetére

    Én most OL moddal nyomom, de kicsit variáltam a dolgokat. A játék legelején nagyon olcsón lehet venni szinte mindent, lőszerből viszont aránylag kevés van, ezt a lelőtt emberektől kell összeszedni. Van két erős fegyver, az egyik a Vintorez, ami leginkább messzi célpontokra jó a távcsöve miatt, viszont csökkentettem a tűzgyorsaságot. A másik az MP5, aminek kicsit növeltem a tár méretét, meg asszem a tűzgyorsaságot is, cserébe jóval kisebb a sebzése. A kézigránátok hatósugarát is megnöveltem egy kicsit, ami leginkább csak rossz nekem, mert az ellenség előszeretettel dobál gránátokkal, ha nem sietek :) Meg azt hiszem az AK is erősebb lett OL modban, viszont én - a hadsereggel és a banditákkal ellentétben - nem AK-val megyek... Lényegében véve elég nehéz a játék, jópárszor kicsináltak már, de legalább én is tudok szép fejeseket osztani, közelre viszont már kicsit hatékonytalanabb a felszerelésem. Kár, hogy egyes pályák mérete és kialakítása miatt nem lehet "sniper-üzemmódban" végigmenni a játékon :)

Új hozzászólás Aktív témák