Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz proci985 #5024 üzenetére

    Megnézem majd ezeket. Akkor tényleg jól láttam, hogy az 1.3-ashoz képest eléggé más a nap fénye? Cordonnál, a vasúti sínen, a kisiklott mozdony roncsa felé menet vettem észre, hogy szinte világít a sín. Tudom, hogy kicsit világosabb az "égbolt", amikor sugárzás felé közeledem, de ez azért túlzás, de máshol is furcsa, normális helyeken. A hdr effektre gyanakodtam, akármi is az, anno colin dirt-ben is szemfolyatós hatása volt nálam.

    igen, az npcknek a pályahatárok közötti területen is át kell mászni, ahol a karakterednek nem. várj kicsit, majdcsak kiér.

    Ez nekem új. Vannak pályák "közötti" részek is? Nem csak pályák léteznek checkpointokkal összekötve? OL 2.2 readme írta az npckkel ugyanezt, akkor is furcsálltam. Vagy a pda mapon lévő köztes távok így vannak szemléletve?

    proboi: szemezgetek már vele egy ideje, de annyi rosszat írtatok róla (bug, unalmas játékmenet), hogy érdemes belenézni?

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák