Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    Nincs netem, ezért nem tudok utánanézni, de egy nagy problémám van a játékkal. Amikor Pripyatban megkapom, hogy le kéne nyomozni a katonák találkozóját az informátorral, a játék visszaadja az ezredes képét, és áll a nagy semmiben; egyébként fut, mert faszikám mozog, viszont semmit nem lehet csinálni, csal Ctrl-Alt-Del-lel bezárni a játékot. Ha másik küldetést csinálok, ez eltűnik, vége a játéknak, és persze ott van a megoldatlan problémák között.

    A másik, hogy a gázos ládákat Zatovban nem tudtam kinyitni, sehol semmi infó a 2 kulcsról (volt még pár befejezhetetlen küldi, pl. Janovnál a Svarog-detektort senkitől nem kaptam meg), és a végén persze közli a játék, hogy az el nem pusztított vérszopók mindenkit kinyírtak a Szvadovszkon. Lementem a vérszopó-fészekbe, de ott annyian voltak, hogy egymásba ért (ritka szar grafika) a sok szörny, és persze nem lehetett kiirtani őket.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz dodopek #5862 üzenetére

    Kösz a választ. Időközben szereztem leírást, most játszom újra. Sajna leírás sem mindenben jó, Bárkás pl. nincs meg, a temetési helyén sem. Hogy másodjára jó lesz-e, nem tudom.
    Informátort Pripyatban kellene elkapni az átadáskor. Remélem, másodjára jó lesz. Anno kinyírtam Noét, mert rám lőtt. ;]
    Végül megjelent a Svarog Hermann listájában, megvettem. Szvadovszkra még nem tértem vissza. Most mentem át Pripba, megyek kalib. szerszámokért, aztán át kell hordanom pár mázsa fegyót ingyen megcsináltatni, meg vissza, jó pénzért eladni.
    Előző végigjátszáskor napokig bolyongtam, Bagoly mégsem szólt.
    A szívás: Eddig még egyetlen sugárzáscsökkentő anomáliát sem találtam, pedig anno volt 3, ezekből 1 -3-as, és enélkül elég nehéz a többit használni. Az alagútban p. felé találtam egy 2-est. Ja, és egészségjavítót sem találtam 1-et sem, pedig anno 2 is volt, illetve iránytűből sincs 1 sem (ebből is volt 2).
    Noé küldim még nem volt, talán vissza kéne menni hozzá... :F
    P. úton sikerült mindenkit élve átvinnem (4 embert), nem kis meló volt.
    Az szép volt azért, hogy egy kitörésa lápi felderítő csapattal együtt kapott el. Kivártam, mi lesz, gondolván, hogy ha elbújok, végük. Hát, én meghaltam, ők meg vígan vizsgálgattak tovább a kitörés alatt! :Y Ez sem kicsi bug. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz rétisün #6003 üzenetére

    Vannak érdekes dolgok, az biztos. Az ajtón átérő ellenről, a falon/ajtón a bázison átjövő golyókról nem is szólva.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák