Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #33839 üzenetére

    Nem, nem mentem meg haza, csak augusztusban fogok, addig maradok Angliaban.Azert tuntem el, mert megvettem a Fallout3-at, es utanna a Witcher3-at nagyon jutanyos aron a GOG-rol, es jo masfel honapig csak azokkal torodtem, amikor szabadidom volt, semmi massal :D
    Mentesi tanacs : en igy kellett eljarjak, mert noha le van veve minimumra a grafika, altalaban Rostock teruleten, de nemely esetben mashol is elofordult az, hogy menet kozben menteni akartam, es osszeomlott a jatek.Ugyebar a Wind of Time-rol beszelek, csak hogy mas is tokeletesen ertse.Epp ezert korultekintoen kellett eljarnom,ha nem akartam elolrol kezdeni egy regi mentesbol, hogy 2-3 palyan atcaplassak.

    tzs182 rendben, varom majd az uzit, addig is mindjart leszedem az uj leforditott modot, mert a Witchert elmeletileg befejeztem - azaz eljutottam a vegere, de meg utanna lehet sokat maszkalni, es minden helyszint fel akarok kutatni - es a Fallout3 annyira nem fontos, mert azt mar 1-2x kijatszodtam, ideje visszaternem a Zonaba :C

Új hozzászólás Aktív témák