Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz sklopp #25773 üzenetére

    Hajajj. Csak nincs nálam, most értem át még csak a Mocsárba. AMK mod amúgy, Alföldre szeretnék bejutni csak nagyon szar a ruhám meg a fegyverem és a Zsoldosok állandóan leszedtek, ezért jöttem át ide a Mocsárba hogy fejlesszem magam.
    Csak kurvára kiestem a ritmusból már, februárban kezdtem el ezt a modot és most folytatom csak. Azóta nem is játszottam, még nem álltak vissza reflexszerűen a reakcióim, sokszor azt se tudom merre görgessek fegyóváltáshoz, nem találom a gombokat vakon stb. Na meg hogy fingom sincs milyen küldik vannak, miket kezdtem el, merre mentem. Nagyon szar így játszani, de mindegy majd haladok szépen. Mire az Alföldre jutok már okés lesz.
    Igen a szörnyfelhozatal elég látványos, nem tudok úgy átmenni egy dombon hogy mögötte ne egy halom mutáns volna.
    Ha megnéztem az Alföldet utána lehet abba is hagyom, mert amúgy nem egy nagy szám a mod, csak az új terület érdekelt eredetileg is. Nem nagyon komálom már hogy az alapjátékos küldik benne vannak, már milliószor megcsináltam őket.

    A Misery2 érdekelne utána, ha van hozzá magyarítás és ha ki vannak szedve az alap küldik. Ennek is olyan komor a grafikája mint az első Miserynek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák