Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Tuib #149 üzenetére

    Én is kezdem látni, hogy ez lesz.. bár múlt 7en láttam egy egész jót! csak olyan vastag talpa volt min a túra bakkiknak.. abban azért necc állandóan járkálni :(
    habár melóhelyre beviszek egy papucsot :)

    majd megnézem ezeket, köszi! :)

    nyáron túra szandiba járkáltam bent is, életem egyik legjobb vétele volt az a szandi! eddig az összes cipőmnél kényelmesebb, mind terepen mind uttcán.

    sajna a PH! még nem láttam ilyen túrázós topicot :(
    valahol érthető is, de ha már vannak bicós meg ilyen totyikok is..

    de kezdem a sort előre is: én csak velence és pest környékén túrázgatok mostanában.. régen rengeteg helyen voltunk (autóval), de mostanában nem igazán tudunk messzebbre kimozdulni (autó nélkül nehéz(ebb)). Sajna a vége csak kifogás.. mert ha nagyon akarnám, na de mostanság azon vagyok! mondjál jó helyeket :)

    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • amargo

    addikt

    válasz Tuib #154 üzenetére

    Szia, azóta lerendeztem ez a téli lábbeli dolgot :)
    vettem egy columbiát, van egy szandálom is ami piszok kényelmes terepen és városban is! bár, mivel bőr az egész kicsit bele izzadok. na de a sipő amit vettem az nagyon baba! lélegző és polár cucc van benne, tehát nem fagyok meg és nem is sülök bele és tényleg! munkahelyemen egyszersem izzadtam még bele és amikor kimegyek a hidegbe nem fázok.
    Én mostanában hordom a kabátomat, már azért 1-2hónapja.. de csak párnapja húztam fel a szellőzőket is :) igaz csak egy poló volt a kezdetén alattam, most már ing/pulcsi, de ennél több nem kell :)

    most így kora reggel ennyire futotta :(
    kicsit össze szedetlen lehet az írás, de hát :)
    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák