Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Parci #157 üzenetére

    Ez onnét kezdve, hogy hardver-piacon nincs topiknyitás, szerintem megoldott. Az apróhirdetés-keresőre pedig úgyis rászoknak, mert ami jó, azt könnyű megszokni.

    Up maradhatna a jelenlegi rendszer szerint, zárásra pedig kaphatna a nyitó lehetőséget. Aztán majd meglátjuk, hogy élnek vele - remélem nem arról fog szólni, hogy zár egyet, és azonnal nyit egy újat ugyanannak a cuccnak.

    Még egy megjegyzés, bár ez nagyon sokadrendű: notebookok osztályozása nekem személy szerint nem tetszik, általában a 14''-os notebookok már 3 kg körül vannak (főleg a régebbiek), ugyanúgy, mint a 15''-osak. A könnyű notebook és normál notebook közti különbség így nem igazán jön ki. Lehetne a súlyra célozni, ez a két kategória lehetne

    - Subnotebook (1,5 kg alatt, - 13,3'')
    - Könnyű notebook (2,5 kg alatt, 13,3'' - 14,1'')
    - Notebook (2,5 kg felett, 14,1'' - 15,4'')
    - Asztali notebook (17'' - )

    A harmadik kategória névadásával gondban vagyok, igazából ez a hétköznapi értelemben vett notebook, lehet, hogy egyszerűen így is megjelenhetne. Mindenesetre úgy gondolom, hogy az 'asztali' jelző a d900t és a zd8000 típusú 17''-es DTR gépek sajátja, azért manapság már igen sok, alapvetően hordozásra szánt noti 15''-es, főleg a széles kijelző miatt, viszont még így is 3kg alatt vannak - pl az én nc8000-em is.


    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák