Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Aby_2014 #8021 üzenetére

    Moonshine, ha kettőt megiszol belőle akkor elkezd forogni veled a világ...

    ---

    btw. Moonshine. Másnak nem szokott eltűnni, csak úgy a nálunk (Healt itemeknél lévő) Monnshine? Mert nekem rendszeresen azt csinálja, hogy egyik nap van vagy 22 nálam, másnap csak 3. Nem fogyasztom el, nem használom Craft-ra, csak úgy eltünik.

    Ja amúgy a Limitált ruhákkal együtt, pár régi bugot is sikeresen visszahozott a tegnapi háttér frissítés...

    - tegnap és ma is egyes csomószor nem tudtam Bounty-t indítani, csak a játék újraindítása után
    - a tegnap és mai 8-10 bounty-ból csak 2-nél kaptam pénzt, XP-t, a többinél csak aranyat
    - Ha lehívtam a Bounty Wagont akkor fizetnem kellet $4-t, majd várni kettő percet, de utána megint $4 és megint 2 perc, pedig van rajta biztosítás
    - Az aim (nem az assited, hanem hogy becélzod), megint hülyéskedik, mert alig birtam eltalálni az NPC-ket, valamint mintha a kártyáim képességei is kikapcsoltak volna (kivéve a Dead Eye, de ekkor az aim is működőt. Viszont player esetében nem volt gond
    - a fegyvereimből volt, hogy csak úgy eltűntek a löszerek, sőt volt olyan showdown amibe fegyverek nélkül rakott le

    Az aim-os dolgot amúgy úgy kell elképzelni, hogy becélzod az NPC-t rálősz, de nem találja el (még erősebb assited ami-al se) egyből hanem többszörire sikerül csak (vagy dead eye), illetve mintha pár esetben buffoltak volna rajtuk. Alap Sztori küldetés esetében még nem láttam olyat, hogy 3 springfiled lövésbe halt volna meg...

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák