Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz r3ccardo #4333 üzenetére

    Elég csak megnézni milyen hiányosságai és hibái vannak a GTA Online-nak (1138 órám van benne) a mai napig.

    A szerverkészítés egy rossz vicc a P2P megoldással. A csalók elleni védelem a 0-val vetekszik. Csak hogy a legkritikusabbakat említsem.

    Nagyjából 1:1-ben megörökölte a RDR2 Online is ugyanezeket. Sőt itt még a játékosokat védő védeni próbáló újfajta passzív rendszert alkalmaznak ami gyakorlatilag adott a sz@rnak egy pofont.

    A Rockstar fejlesztőcsapatai remek és a többi cím-fejlesztő közül kiemelkedő minőségű offline-single játékokat készítenek ez nem vitás.

    Jómagam a GTA II-vel kezdtem. Majd megnéztem az előtte lévőket is. Miután rengetegszer kijátszottam a GTA II-őt vártam a III. részét és innentől kezdve a GTA széria kedvelője lettem.

    Vártam az újabbnál újabb részeket, és képes voltam gépet építeni a nulláról mikor az életemben a játék nem volt fontos de jött új rész pár év után (pl GTA V PC-re), vagy a már meglévő gépemet anno és most is emiatt az egy játék miatt voltam, vagyok és leszek hajlandó fejleszteni.

    Kedvelem még a Max Payne szériát is, de az nem örvend olyan nagy játékosbázisnak mint a GTA sorozat. A RDR pedig egy új ág a maga 2010-es megjelenésével. A többi R* játék mint pl a Bully kevésbé ismert.

    Szóval a Rockstar játékait 20 éve követem figyelemmel és játszom élvezettel kikapcsolódás gyanánt, de megannyi online játékkal játszva (looter-shooter, MMORPG, FPS-TPS lövölde stb-stb) mondom azt, hogy az online-multiplayer játékokhoz bénák és nem értenek...

    ... nem hozzák azt a minőséget mint amit el lehetne tőlük várni.

    Arról nem is beszélve, hogy annyi bevétel után mint amit eddig szereztek egy épkézláb klienst nem tudtak összehozni... ez is egy külön vicc kategória az eseteükben.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák