Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    Egyszer Deákozás közben kicsit ittasan mi is belefutottunk egy jó kis sztoriba:
    Haverral sörözgettünk és már volt bennünk vagy 2 liter. Beszélgetés közben odajött egy nő/csajszi, hogy apró kellene neki, mert a pasijához költözött fel, de a szemét, mocskos állat kidobta a lakásból és vissza akar menni haza. Minden cucca nála van és vonatjegyre kell neki a pénz (matt részegen).
    Span szeret kekeckedni pár sör után és megkérdezte, hogyan lehet az, hogy egyetlen ridikül van nála, ha éppen haza akar költözni? Nem hitte el, hogy csak ennyi cuccal feljött és ennyire felelőtlen volt, hogy késő este akar jegyre tarhálni egyébként is, amikor vonat sincs. Kerek perec megmondta neki, hogy az ilyen kamujával takarodjon a pics@ba. Erre a "hölgy" üvöltött egyet, hogy odahívja a barátját az egyik fa mögül. Elkezdett üvöltözni, hogy mi szemetek voltunk és megbántottuk és verjen meg minket. Mondtam neki, hogy ez az a szemét fickó, aki kib@szott téged a lakásból és most őt hívod, hogy segítsen? Onnantól kezdve pár perces visítás és üvöltözés volt, a részeg hapsi zsebkése is előkerült.
    Hála a problémamegoldó képességemnek a végén csak ölelkezés és bocsánatkérés lett mindkét oldalról, hogy elszabadultak az indulatok. :DDD Jó kis este volt. Azóta senkinek nem állok meg és senkivel nem beszélgetek utcán, akin látom, hogy nálam koszosabb/ittasabb.

  • szupermacs

    veterán

    válasz updog #28 üzenetére

    Ismerős. Vasárnap én is láttam a fickót Örsön. Biztosan ikertestvérek.

Új hozzászólás Aktív témák