Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    Érdekes vélemények eddig.

    Én (is) forgalmazom ezt az új szériát, talán elsők között kaptam belőlük a múlt év novemberében. Tény és való, hogy egy picit jobb minőséget képviselnek, mint társaik.
    Az biztos, hogy az 1250X jobb mint az őt kiváltó tezsvére. Ízlések és pofonok.

    Észrevételeim :

    3000A
    Kapásból hibás volt a bekapcsolója, kb. 100 ki-be kapcsolás után "ugrott" a helyére az a kis golyó amin billeg a kapcsoló. Kapásból kontaktos volt a hangerő poti. Ezen is segített egy kis WD40. Sajnos az első teszt példány kb. 1hét alatt "végfok" hibát generált.
    (Genius.hu gyorsan orvosolta :R )
    Egyébként a PC mellé illetve "monitorozásnak" home studioba ezen az áron (szerintem) kiváló.

    2000A
    Én kb. ezt látom olyannak mint az 1250X volt. Fogjuk rá, hogy érdekes a külső. Jobban szól mint a kistesó. Az első szériából kapásból gyári hibás volt egy magassugárzó. Ez így egy kicsit elveszi az ember kedvét...

    1250A
    Abban a tudatban, hogy tudom mennyi a nagyobb tesó ez feledésbe kerül. Csalódás, hogy a leváltott 1250X közelébe se ér. Akinek pont ennyi pénze van, annak jó választás.

    Hangzásra, minőségre érzésem szerint nem lehet panasz egyik tipusnál sem, hiszen ezek bőven jók a mai PC-s hankártyák mellé. Otthoni célokra kimondottan megfelelő mind 3 tipus. A szegényes kábeleés orvosolható pár Ft-ból. A bekapcsoló gombjával nekem semmi problémám. Minek azt kapcsolgatni? Egyszer bekapcsolom és kész. Mindig "meleg" használatra kész az erősítője.

    Tuti tipp a 2000A + 3000A, a kistesók (a tesztben szereplők) felejtősek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák