Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Syl #12 üzenetére

    na jól van, akkor én itt szálltam ki

    nem igaz, hogy a linux brigád annyi gyerekszobát nem tud összeszedni, hogy legalább egyszer ne szóljon be feleslegesen ha ablakos téma van, hihetetlen.

    eléggé színvonaltalan. aztán meg csodálkoznak, hogy az ember még véletlenül sem akar ilyen klubba tartozni, aztán idén is elmarad a linuxévi.

    vegyen számológépet nyilván. meg telefonon calcoljon. bravó. véletlenül sem a két gombnyomással beépített dedikált appot használja, amit háromféleképpen tud meghívni mint kiderült, és minden olyan funkciót tud amire neki szüksége van, dehogy. nyisson telón számológépet. okos.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Syl #14 üzenetére

    nem jött át a poén, pedig háromszor elolvastam pont a smiley miatt...

    érted... nem személyes, de már marha uncsi, hogy ahogy felkerül egy ilyen téma,

    egy linuxos bejön és diadalittasan bejelenti, hogy a binugz ezt már 1983-ban tudta
    egy linuxos kijelenti, hogy a javasolt megoldás ezt meg ezt az (egyre légbőlkapottabb) funkciót akkor se tudja (itt most nem a jelenlegi poszt-tolóra gondolok, általánosítok)
    egy linuxos kijelenti, hogy hát igen, a fenti szánalmas próbálkozásokból is látszik, hogy ez egy szar, vegyen inkább számológépet/vigyen be laptopot/csábítsa el a rendszergazdát/cseréjjen tápot/verjen be egy ablakot egy pingvinszoborral

    jó, az ember nem megy olyan helyre, ahol ilyen van, szórakozzon mindenki ahogy akar, elég tág az internet, de az már egy kicsit felcseszi ugyanezt az embert, amikor van értelmes javaslata a témában, horrible dictu még meg is oldja a problémát, vagy legalább egy jó részét, akkor is jár ez hozzá kötelező olvasmányként.

    komolyan... disztingválni kellene már megtanulni. annyira szánalmas ez a mindenhova odatrollkodás. mint az osztály hülyegyereke általánosban... persze, van amikor van ennek helye, de állandóan ezt csinálni?!

    jó, ha poén volt, hát poén volt, akkor ne vedd magadra, nem rólad írom ezeket, csak tényleg kiakaszt mert sok munkám van abban hogy ezeket elkerüljem. meg mellesleg csalódás is, mert magával a linux-szal mint szoftverrel szimpatizálok, és ezek a dolgok meg a sírját ássák. én sem piszkálnám ezek után bottal sem, ha ilyen társaságba kellene beleásnom magam miatta.

    [ Szerkesztve ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Syl #19 üzenetére

    jó, elnézést, ha nem ment volna át, akkor leírom, nem rád értettem első sorban. fátylat rá, OK?

Új hozzászólás Aktív témák