Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Badman 4ever #21 üzenetére

    OFF: én úgy kezdtem kb 10-15éve, hogy kaptam egy leselejtezett 486dx2-es rendszert hercules képernyővel... aztán szereztem egy mono vga-t, de az meg nem ment rá a hercules vezérlőre :) szereztem egy s3 virgácsot, de az meg pci-os volt és nem ment bele a lapba, mert azon csak isa+vesa volt... innentől kezdtem igazából érdeklődni a hw-része iránt és többször nem szívattam meg így magam...

    na, mármost csomó hasonló tanfolyam van, ami valamilyen szintű végzettséget ad, de semmi gyakorlati alapozás nincs mellé... az meg elég ciki, ha valaki mondjuk "rendszergazda" és pl. egy kártyát nem tud a gépbe belerakni :( habár van olyan ismerősöm, aki műszaki informatikusnak tanul már vagy 7-8éve és most intézett el pár hét alatt kb. 3 vinyót... (szerintem a tápja kezdett viccelődni és kicsit több feszt adott nekik időnként a kelleténél... ennek ellenére nem tűnt fel neki, hogy nem normális dolog, ha folyamatosan halnak a vinyók nála...) na, ilyenek miatt mondom, hogy kb. 0 a gyakorlati alapképzés még fősulin is... ami gyakorlat volt nálunk, az talán annyi, hogy hálózatokon össze kellett rakni egy utp-s keresztkábelt, aztán viszlát... nevetséges... én magamtól szedtem össze az összes ismeretet és ha valami gond volt, akkor sógorommal konzultáltam mindig, mert ő már 25éve a szakmában van... de aki erre lusta és így végez, majd helyezkedik el hasonló munkakörben, az vicces lehet :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák