Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz joey04 #50 üzenetére

    Nem elültetés, viszont a 4A tök ugyanez a hardver, és érdekes , elég sok embert kiszolgál maximálisan, na már most itt nem sok változás történt, a kijelző lett nagyobb, a felbontás ugyanaz.

    Akkor kérdés? Ha 4A-ban jó volt ez a technika, itt mi változott: SEMMI.

    Most akkor fordulj be a 4A topicba, és kérdezd meg az ott lévő tulajokat, hogy kínszenvedés-e a használat...
    Utána várjuk itt a meglepő választ.

    Jó tanács. Nem kell vele küzdened, ha ekkora gyötrelem. El kell adni, venni mást.
    Lehet nem jó a mérce... Nem almához kell mérni esetleg.

    Ismerősök is használják, ezt is és a 4A-t is.. Ja, nem hard-userek vették, bocs de akinek nagyobb igénye van, az drágább terméket vesz..

    Jajj, még egy... Páromnak 4A van, csóri 2/16-ost használ..

    Most akkor bakker meg vagyunk szorulva? :U Szólok neki estére.. Mert jobb ha ő is tudja, hogy bizony ez a helyzet... :C , azoknak is kéne szólni, akik a 65-80 alatti áron vettek telefont, hogy csórók, meg vannak szorulva.

    Olyat írsz néha fórumon, hogy falnak lehet tőle menni... Bizonyos határokat be kellene tartani

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • nemlehet

    őstag

    válasz joey04 #50 üzenetére

    Tulajdonképpen mire kevés? Tudom te iphone-ban gondolkodsz, de akinek kell egy telefon telefonálni, navizni néha megnézni 1-2 weboldalt annak ez ennyiért tökre megfelel. Nehogymár egy Snapi 425 kevés legyen erre... Esetleg a kijelzőbe lehet belekötni, de igazából ez se vészes. Legalább jó nagy így szemüveg nélkül is lehet normálisan használni.

    Amúgy nem tudom ezt a habzó szájú RAM mániát hova tenni. Nekem 3 GB-os telefonom van, sose éreztem, hogy kevés lenne, de előtte sokáig a MTK-s Redmi-t használtam 1 GB-al és ha nem akartam játék-böngésző-játék váltogatást csinálni az is tök jó volt. Most az, hogy nem lehet 4-5-10 programot párhuzamosan futtatni az olcsó telefonra vágyókat nem érdekli. Azért talán a 2 GB megengedi hogy a zenelejátszó mellett fusson a navi ami kb az egyetlen RAM igényes helyzet amit a kocafelhasználó elvár.

    Nem hinném, hogy az anyagminőséggel gond van, mert a külföldi tesztekben és a YT review-kban nem panaszkodtak erre. Sose volt ez gyenge pontja a Xiaominak, nem hiszem, hogy elkezdenék. Jó nem unibody, meg üveg, meg kerámia, meg magnézium titán mithrill, de nem is 300k-s telefon.

    Én ezt kifejezetten ilyen "muter" okostelefonnak tartom, elmegy akár 2-3 napot, jól látszik és van benne minden hogy a modern eszközökkel (pl kocsi BT) együtt működjön.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz joey04 #50 üzenetére

    Huawei P9 Lite MINI, ugyanez a hardveres felhozatal.

    55 ezer forint... [link]

    22 ezer olcsóbban itt van ez. Lehet mérlegelni.

    Snapdragon 425 pedig elég jól sikerült proci a Qualcomm-tól. Lehet érdemes lenne kipróbálnod, mielőtt ilyeneket írsz. Csóróknak látod ez is elég.

    Lehet meg kellene válogatni a szavakat, amiket használunk, sokkal komfortosabb lenne a fórum

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • aelod

    veterán

    válasz joey04 #50 üzenetére

    Mire kevés a S425? Telefonálásra, YT videókra, facebookozni, viberezni, mérges madarazni? Átlag felhasználó ezeken túl nem nagyon fogja másra használni úgysem. Erre meg nem kell erősebb SoC...

    Anyagminőség leírásnál már a MA-s srácok futottak bele félreinformálásba. Összeszerelési minőségben a gyártó nem vall szégyent szerintem.

    (#53) Duliee

    Jó de abban van tapicskolós leolvasó ;]

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

  • pengwin

    addikt

    válasz joey04 #50 üzenetére

    "mert az rendben van, hogy ennyiért máshol nem kapni ilyen vasat, de ez a vas is kevés. 65-80k között lehet kapni értelmes kínait, 120k körül pedig rendes márkát. És még azok is brutál sok kompromisszummal járnak, de azokkal már nem kínszenvedés a napi használat. Ez alatt sajnos tényleg csak az vegyen telefont, aki nagyon meg van szorulva."

    Szerintem meg csak az vegyen 100.000 forint felett egy 2 évente lecserélendő, eldobható eszközt, akinek elment az esze vagy már nagyon nem tud mit kezdeni a pénzével... tessék, én is beböfögtem valami drabális baromságot.

    Te most komolyan el is hiszed amit írsz? :F
    Ennyire jó a nagy cégek marketingje, hogy miattuk már 150 ezer alatt az emberek szóba sem állnak egy készülékkel, mert biztos szar?
    Komolyan Snapdragon 810-835 kell emailezéshez, Skype-hoz, böngészéshez, fotózáshoz?

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák