Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pozanos

    tag

    válasz nobela #147 üzenetére

    Nem tudom miről beszélsz, nem vagyok megmondó ember, látni és kész. Biztosan túl jó a szemem akkor.

  • Skillet

    addikt

    válasz nobela #147 üzenetére

    Pont ezt írtam korábban, vagyis azt, hogy eleve úgy vettem meg a telefont, hogy valamennyire lutri volt, főleg az MTK múltja miatt. De úgy voltam vele, hogy legfeljebb eladom, bukok rajta pár ezrest, aztán veszek valami mást. A legkevésbé sem ragaszkodtam volna hozzá, ha valami gond van. De nincsen gond, gyakorlatilag semmilyen téren. Ha valakinek azért nem tetszik, azért szapulja, mert nincsen infra, vagy mert műanyag a hátlap, akkor azt talán megértem (bár én ezeket pont letojom), de olyan dolgok vannak felróva, ahol nincs hiba. Teljesen rendben van ez a telefon ennyi pénzért. A gorilla nagyon király dolog, hiányzik is, de úgy tűnik ez nem az a kategória.
    Péklapát. Ezekbe tudok belekötni, másba semmibe. És mindezt nem egy 1 perces mi Store nyomkodás után mondom, hanem 1 hónap használat után.
    Ezeket csak azért írom le, mert jön a sok okos, aki megmondja a tutit, úgy, hogy nincs is ilyen telefonja, sosem volt. Szegény érdeklődő fórumtárs meg az okosok miatt nem fogja megvenni ezt a remek telefont.
    De, mit is vetetnétek velük ehelyett, ha már ez ennyire sz@r?
    Ha valami hiba kibukik a telefonon, írni fogom. Gondolom, ti okosok is írtok majd, csak nem tudom, mi alapján :D
    Tesztek olvasása után. :))

    (#159) aelod
    Erről beszélek :DD

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák