Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz ollie #669 üzenetére

    "Lehet vele hozni a 8-10 óra SoT-okat"
    :Y
    El nem tudom képzelni, ezt hogy sikerült összehozni, 5 óránál sokkal többet nem bírtam eddig kipréselni belőle. Hibás lehet az akku, vagy valami beállítást nem alkalmazok, amit kellene?! 3-5 óra jelentős különbség...

  • [DDAY]F4C3

    tag

    válasz ollie #669 üzenetére

    Üdv.
    Szóval a 8-10 órás használat teljes lemerülésig az kiemelkedő. 2017-re már rég nem órákban kéne számolni ezt, de jónak mondom, viszont nem voltam elájulva tőle. Amíg a tabletem félig merült ugyanattól az igénybevételtől, addig a mobil lepadlózott.
    Egyébként úgy teszel, mintha a 36.000 (Máshol 45-50) nem lenne sok. Tudod ennyi pénzért nem várom el, hogy tökéletesen vigye a játékokat (maximum sudokuval nyomom). De azt elvárom, hogy a messenger, vagy a Viber üzeneteket normálisan meg tudjam írni (vagy szerinted vegyek erre a célra csúcskatagóriás készüléket százötven ezerért?).

    Amúgy pedig nem (csak) lassulásaim voltak (amit fogjunk rá az android sajátosságaira), hanem pillanatnyi akadások. És ugye említettem, hogy volt már egyéb (kínai) telefonom is, de ez eléggé zavart benne. Érdekes, hogy másik készülékre telepítve ezek az alkalmazások nem okoznak ilyen jelenséget!

    Többször hivatkozol az olcsó kategóriás mivoltjára és az olcsó socra, stb. De akkor sem tudom lenyelni egy 35-50.000 forintos mobiltól ezeket a hibákat. Ha végigolvasom a hozzászólásokat, akkor 2 oldalt tele tudnék írni kinek milyen problémája volt a telefonnal. Persze Te valamiért elfogult Vagy és, hogy "hja, ez ilyen, - ennél többet ne várjon senki ezért a pénzért".

    A másik, hogy NTFS file formátum megvalósítása biztos rettentő nehéz és költséges lett volna. (valamiért a Verne Thor telónak sikerül kezelni a nagy file-okat is). Újra az olcsó mivoltjára frekventálsz, ami nevetséges.
    Az sd-re írást meg nem tudtam feloldani. Hibaüzenettel mindig kilépett!

    Bírom, hogy minden topicban a tulajdonosok mennyire elvakultan védik a saját készüléküket - választásukat. Ide csak szép és jó dolgokat lehet írni, máskülönben neki estek és le van hurrogva. Csak azoknak írtam néhány mondatot, akik most akarnak venni. Bocsánat, hogy megosztottam a pozitív és (általam) negatívnak tartott tulajdonságait.

    Amúgy még két hiba ami zavart.
    - Fülest bele dugtam. A hangszóró tovább szólt. Többszöri próbálkozás után is maradt a telo hangszóró. Fel sem ismerte. Újraindítás után érdekes - működött. Máskor kihúztam és semmi változás. Néma csend. Nem érzékelte, hogy kihúztam :) megint újraindítás!
    - Nem csak az írás akadt néha! A fülesen hallgatott zene is beakadt fél percenként egy pillanatra. Ja jó tudom - olcsó a telo. Olcsó a soc. Nyeljem le... Vagy csak az enyém hibás (ebből viszont már túl sok lesz)...

    Ha úgy vesszük már a színek is nevetségesek, amiből választani lehetett. "majd veszek rá új tokot" (ne haragudj, de már egy alap dolgot is orvosolni kell, mint a gagyi szín? Ciki volt tok nélkül elő venni a metrón is!!!... Azt pedig nem tudom elfogadni, hogy a Samsung így meg úgy elcseszte, meg csak az enyém volt hibás (de csak beszívtam vele) és olcsó kategória, meg örüljünk neki, mert mást ennyiért nem lehet kapni.
    Hát örüljetek.
    Én inkább hozzá teszek, vagy mást választok (mert nemsokára úgyis lesz más alternatíva)...

    Nem kérek támadó és elfogult (a készüléket mindenáron védelmezi akaró user válaszokat, vagy kommentet - úgy sem olvasom el és nem is írok már ide.)
    Nyomjátok!

    [ Szerkesztve ]

    Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

Új hozzászólás Aktív témák