Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    Tegnap jött meg, tetszik :) Szép, gyors, könnyen kezelhető.

    30ért bőven megérik nekem ezek a funkciók. Nyilván más okosórákon is vannak ezek, de tetszenek ilyen high tech cuccok pl, hogy az órával vezérlem a zenét, szóljon az akár laptopon, akár az asztali gépemen, akár a telefonomon (ha fut a telón is a spotify app), a telefon megkeresése, vagy a véroxigénszint, hogy csak a különlegesebbeket említsem.

    Egy következő generáció remélem méri majd a vérnyomást is :D

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    Nekem is méri a futást és a sétát anélkül, hogy bármit benyomnék, mutatja a lépéseket és a kalóriát. Persze folyamatos pulzusmérésen van.
    Illetve rájöttem, hogy gyönyörű ez az óra, többen megdícsérték. És, mivel annyira megtetszett, hogy akartam egy komolyabbat, pl. egy Samsungot (EKG és vérnyomás, és navi miatt, azok menők), megnéztem mindent itt-ott, de (legalábbis nekem) nem tetszenek, játékszernek néznek ki a Xiaomihoz képest. A Huaweien meg ez a bevésett számok a szélén csak képen néznek ki jól.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    Fantasztikus.. mióta a xiaomi wearbol mi fitness lett, nem szinkronizálja a tegnapi adatokat. Ha nem szinkronizálok minden nap 23: 59-kor, elvesznek a lépéseim, edzéseim. Ez így teljesen használhatatlan ki kell dobni az órát ha nem javítják. :W Bluetooth nincs mindig bekapcsolva, de a xiaomi wearnel ez nem volt probléma, 3 nap adatait is felraktam miután pl szervizben, akksicserén volt a teló.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    Visszatettem a Xiaomi Weart, letöltöttem egy régi apkt, és letiltottam a frissítését a Play Áruházban. Jéééé, ismét jók az adatataim, megvan a tegnapi is, a Xiaomi Wear képes a szinkronizálásra az Mi Fitnessel ellentétben.. Akkor ennyit erről, nem kell kidobni az órám.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    válasz Sancoo #287 üzenetére

    Ezek a nem Samsung / Apple / profi sport vagy egészségügyi, hanem "félokos" órák (Xiaomi / Honor / Huawei) nagyjából ugyanazokat a funkciókat tudják, és nagyon hasonlóak, olyan, mintha bérgyártanák őket hardveresen-szoftveresen, de azért a Honor többet.
    A Xiaomi fele annyiba kerül. Én pont ezért vettem azt, mert amire én használom főleg, pulzus, lépésszám, és edzés, bőven megfelelt ennyiért. És szép is szerintem, de a Honor is, kb ugyanúgy néznek ki. De a Honoron lehet tetszik neked a bőrszíj (csak az edzéshez nem kényelmes), nem mintha a Xiaomihoz utólag nem lehetne venni másmilyen szíjt.
    A Honorral tudsz az órával telefonálni, a Xiaomiban nincs hangszoró / mikrofon. A Honornak van nagy memóriája is, Bluetooth fejhallgató hozzáköthető, rátehetsz zenéket (ha ez egyáltalán szempont, ott a telefon).
    Egyébként a Xiaomi teljesen tökéletesen működik és brutál pontos a lépésszám, a GPS, az útvonalkövetés és annak térképen való megjelenítése pedig tökéletes (csak nálam elromlott a szinkronizálás az app frissítéssel, de visszatettem az app régi verzióját, és megint jó, lásd feljebb). Akksi nagyon sokáig bírja, még Always on kijelzővel is 4-5 napot. Honor nyilván nem tudom, hogy milyen napi használatban.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    válasz Sancoo #289 üzenetére

    A szenzorok pontosságáról van egy jó youtube csatorna, elég jók az eredmények, kivéve a véroxigénszint (bár ha nem vagy magashegyi túrázó, azt jó esetben talán ha 3x használod poénból miután megvan az óra, vagy nem tudom, én kb annyiszor :D ):
    https://www.youtube.com/watch?v=PpIaspvN_kQ

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    A Xiaomi Wear visszatevése se oldotta meg igazán a szinkronizálási problémát, csak azt hittem. A Xiaomi Wear képes több nap korábbi nap adatát is visszaszinkronizálni, ugyanakkor a heti lépéseknél folyamatosan "nincs adat" volt, gondolom összekeveredett, mert volt egy újabb verzió is. Visszatettem az Mi Fitnesst megint, az adatok ismét jók, de továbbra is csak az aznapi adatokat szinkronizálja. Közben láttam, hogy másoknak is van ilyen problémája, nem képesek javítani. Ez is egy jó kis (mentális) edzés, hogy minden nap 23:50-kor szinkronizáljak egyet, ha nem akarom az aznapi edzésem / lépéseim a kukába dobni. Majd biztos minden egyes nap, buliban, utazáskor, alvás közben, randim ezt fogom csinálni. Kösz, Xiaomi.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    A helyzet még rosszabb. Ahogy mások is irták Google Play értékelések között, most már az van, hogy akkor is adatot veszít, ha napi ötször manuálisan szinkronizálok. Pl tegnap 12 ezer lépés helyett 3000 lépés van az appban és 500 helyett kemény 54 kalória. Pedig március 16 óta nem frissítették az appot, tehát nem tudom hogy lett még rosszabb. Lassan egy hónapja nem képesek kiadni egy javítást. Az óra így használhatatlan arra, amire használnám. Már vagy ötször reseteltem az órát és az appot is. Küldtem három hibajelentést. Katasztrófa, el fogom adni az órát.

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

  • sellas

    tag

    Nekem Xiaomi mi 8. Végre, köszi, éjfél után kiderül, jó lett-e :D Update: látom, már 4 napja felrakja, csak nem vettem észre, mert minden automatikus frissítésen van, és a Play áruház szerint az utolsó frissítés március 16 (pedig nem). Ennek ellenére nem tudom jó-e, mert az elmúlt hetekben tapasztaltak miatt mindig nyomtam egy manuális szinkronizálást 23:50 körül. De majd látom.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák