Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vulnrea

    aktív tag

    válasz Roland861010 #1699 üzenetére

    Köszi, azt állítottam be, amit csak használok, viber, időjárás alkalmazás. A többi igazából nem fontos, nem kell futnia a háttérben. Azt szedtem le tegnap (kiwi), dark mód be lett kapcsolva a böngészőben, illetve a fejlesztői beállításban is, jobb a szemnek is ez a fekete téma.

    Órát nem használtam és kb. 2%-ot csökkent így éjszaka, szóval nekem fontosabb az üzemidő, tehát nincs szükségem az órára. Bluetooth csak akkor megy most már, mikor munkába megyek, mert online hallgatok zenét Apple Muiscon. Automata szinkron be van kapcsolva most. Illetve a mobilnetet is csak akkor használom, ha nem vagyok itthon, úgy látszik ez a telefon jobban szereti, ha a wifi közben kikapcsolom a netet és nem hagyom aktívan mellette.

    Amit nem tudok még, hogy ezt a clean mastert érdemes használni? Láttam, hogy képernyőzár lezárásakor törli a felesleges fájlokat. Jelenleg most nincs aktiválva ez.

    Köszi a segítséget, így nyertem pár %-ot az üzemidőben :D 2 és fél óra üzemidő van jelenleg úgy, hogy 65%-on vagyok, ez azért már jobb teljesítmény, mint eddig :R

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák