Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zivorad

    csendes tag

    válasz zivorad #4273 üzenetére

    Korábban már írtam az alábbi problémámról.
    A szerb kártyás dolog még mindig nem működik, kicsit jobban ráfigyeltem, hogy mi történik. Miután átléptem a határt átállítottam, hogy a szerb interneten legyen, pár percig működik normálisan, majd utána használhatatlan. Bekapcsolom a repülő módot, majd kikapcsolom, megint egy pár percig működik normálisan majd leáll. 3G-s a szerb előfizetésem, addig a pár percig azt hozza is. Tettem bele egy másik szerbiai szolgáltató kártyáját ami 4G-s, szintén pár percig ok, majd leáll...Egyik kártyán sincs semmi korlátozás, nem lassítja le ha már majdnem elértem a felhasználható adatmennyiséget, ha elfogy leáll. De nem fogyott el. A hívások mennek rendesen. Szerbiában B1 UMTS internet van a 3G-re, [link] Korábban írtam, hogy Boszniában ugyan ez a szerb kártya normálisan működött, ott B1 és B8 van [link] Lehet, hogy a B1-et nem szereti? Magyarországon is B1 és B8 van [link]
    Visszatérve Magyarországra működik rendesen a magyar internettel, ha átállítom 3G-re akkor is. Egyszerűen megállt a tudományom, nem tudom mit lehetne tenni vele. Páran már válaszoltatok, de a probléma még fennáll. Ha valaki tudja a lehetséges megoldást kérem írja le. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák