Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Czimby #2758 üzenetére

    én legalább egy negyed órát játszottam, mire sikerült úgy feltennem, hogy középen legyen (ragasztószalagos módszert alkalmaztam) - szerintem nálam közel tökéletes lett az eredmény, egyedül az értesítő led nincs középen a "lyukhoz" képest, minden más klappol. (fogalmam sincs, milyen márka vagy típus az enyém :D innen apróról vettem)

    - az érzékelés sajnos nálam is pontatlan
    - sokkal jobban gyűjti a zsírt, amit valahogy nehezebb letakarítani róla
    - a pöttyök nálam kizárólag erős ellenfény alatt látszanak, de a jelenlétük talán akkor tűnt fel utoljára, mikor feltettem az üveget.
    - viszont sokszor szivárványos a kép, ha picit oldalról nézek rá
    - picit mintha tompítaná és/vagy torzítaná is a színeket
    - a fényerőből viszont ezer százalék, hogy elvesz (plusz jobban is tükröződik)

    ezek miatt néha voltam már én is úgy vele, hogy letépem a *csába az egészet....de én nem tudom/szeretem simogatva, tutujgatva használni a telefonjaimat, szóval egyelőre marad. valószínűleg hagyományos fóliát fogok én is rá szerezni inkább (a kínából másfél hónapja rendelt üveg már úgyse jön meg szerintem)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák