Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • davta

    csendes tag

    válasz davta #4956 üzenetére

    kalandos delutanom tortenete:
    dev 8.12.20-at hasznaltam, ezen nyitottam a bootloadert. nyitas sikerult, egyben felment twrp is. reboot megy tokeletes a rendszer. eu dev letolt, telora felmasol twrp-be wipe minden, aztan install. install nemsikerul, valami hibaval leallt. ujra letoltottem az eu dev-et hatha azvolt a gond, telora atmasolva, reboot recovery es azota nem erzekel a kijelzo. a hang fel-le es a power gombok mukodnek.
    amit csinaltam miutan az eu nem ment fel:
    -global rom ujratelepites kézzel parancssorbol. feltelepult, bebootolt, nemerzekel.
    -global rom ujratelepites miflash-sel clean all beallitassal. feltelepult, bebootol, nemerzekel
    -global rom ujratelepites miflash-sel egyben bootloader visszazarassal, bootol és ugyanugy nemerzekel.
    Ugylatszik ebbol szerviz lesz

Új hozzászólás Aktív témák