Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borsodika

    őstag

    válasz YikeSS #943 üzenetére

    P40 pro-ról tervezem az átállást, a telefon már megjött csak még a bl nyitásra várok. Utána fogok tudni érdemben nyilatkozni. Az eddigiek: Sokkal nehezebb maga a telefon p40 prohoz képest, hangzása sokkal jobb Harmon Kardon miatt, a telefon alap használat mellett jobban melegszik mint a 40 pro. Miui sokkal részletesebben testreszabható mint az emui.

    [ Szerkesztve ]

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • Beaumont

    aktív tag

    válasz YikeSS #943 üzenetére

    Hello,

    Én P30 Pro-ról váltottam. Nem bántam meg.

    -Kijelzője szebb, a rendszer gyorsabb (magánvélemény :D )
    -Kamera nekem jobban bejött, szebb képeket tudok vele csinálni. Makro sajnos nincs, így ha esetleg érint, akkor ez nem a te telefonod. :DDD
    -Akku idő nálam hasonlóan alakult mint a P30-nál. Az én használati szokásaimmal persze. Okosóra állandó kapcsolat, napi 1 óra futás (bluetooth füles ilyenkor pluszba), spoti, vagy poadcast hallgatás, kis videónézés melóhelyen, szinte soha nem ment 50% alá. Hétvégenként csak második nap töltöm..
    -Nekem a súly furcsa volt a P30 után, de meg lehet szokni. Fejnehéz, de soha nem akart kiesni a kezemből.
    -Játszani nem játszok sokat, melegedést egyszer tapasztaltam kb 40 fokban tűző napon mikor neten kerestem valamit, plusz még sokat is fényképeztem, videóztam vele (első napos próbálgatások, amikor mindent ki akarsz próbálni vele)
    -EMUI - MIUI váltás. SImán ment, nekem nem volt vele problémám.
    -ROM-ot egyelőre a gyárit használom, nem mókoltam a telefont.

    "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

  • kenzoli

    csendes tag

    válasz YikeSS #943 üzenetére

    Akkora csalódás, hogy 2 hét kínlódás, mérgelődés után a párom kapta meg, én pedig megtartottam a p30pro-t.
    SoC nálam kb. 2/3-a a p30pro-hoz képest(rengeteg sport livestream videot nézek).
    Gyári globalROM-mal vettem hazai szolgáltatónál, ugyanúgy megvan minden probléma, ahogy a többiek írják(AndroidAuto, BT kapcsolatok, túlmelegedés-strandra ne vidd, vagy ne akarj mobilnettel még az árnyékban sem online videot nézni- stb.)
    Kamera nálam sokadrangú, a rendszersebesség, gördülékenység viszont nagyon fontos, de ebben számomra a p30pro jobb.
    Türelmetlen voltam/vagyok, így ráfaragtam a váltással(meg kellett volna várnom az új Honorokat), de legalább a párom örül. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák