Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blod001

    tag

    válasz zolikaDB #26540 üzenetére

    Chrome, Dolphin browser, camera, youtube, spotify, banggood, tumblr, facebook, 9gag, maps, gmail, settings, fb messenger megnyitva és váltogatva az alkalmazások között nekem most egyik sem zárt be. 742mb szabad RAM. Sokan panaszkodnak rá, de szerintem nincsen semmi baj a memóriakezeléssel. Meg engem nem is igazán érdekel ha valamit újratölt, mert friss indításnál is minden baromi gyorsan elindul. A általános sebesség nagyon jó, nem látni sehol mikro lag-okat sem. Van hivatalos CM és custom kernel is a telefonhoz, bár én nem ajánlom egyiket sem. Az akkumulátor egy szörny, folyamatos mobilnettel is simán hozok 6-7 órás SoT-ot, Wifin szerintem röhögve menne a 8-10 óra, de állandóan úton vagyok, ezért nem tudom tesztelni. Én MI3-ról váltva egyáltalán nem bántam meg. De a legjobb feature talán az ujjlenyomat leolvasó. Talán az egyetlen hátránya a nehezebb ROM-olás, de csak addig amíg nincs nyitva a bootloader, ami egyáltalán nem egy nagy dolog. Az MI3 a mai napig megállja a helyét és nincs semmi olyan, amit ne tudtam volna azon megoldani, nem egy akkora upgrade, mint amikor S2-ről váltottam MI3-ra és elállt a szavam az első bekapcsolás után. :D

Új hozzászólás Aktív témák