Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    Fórumtársak! Azt hiszem eljött a pillanat, hogy jó időre befejezzem a romok kipróbálását. Csak azért nem mondom, hogy soha nem próbálok ki mást, mert soha ne mondd, hogy soha. Elegem van a V6-ból és a V7-ből is. Ez a MIUI7 számomra óriási csalódás volt. Nem tudom, hogy ki és mire használja a telefonját, de egy biztos: Ez a rom navigációra tökéletesen alkalmatlan. Röviden összefoglalva, egy kalap sz@rt nem ér. Olyan mint az autó indexe, most van jel, most nincs jel, most van jel, most nincs jel... a sarki boltot sem találná meg, gyanítom. Dobál össze vissza a városban, hogy hol vagyok, miközben egy helyben ülök az erkélyen. És ne mondja nekem senki, hogy ez normális és jó... tiszta telepítés volt, ahogyan azt kell. Eredeti kínai romot tettem fel, semmi buhera. Mielőtt bárkiben felmerülne, hogy nem jó IGO-val próbáltam, elmondom, hogy a birtokomban lévő összes IGO-t kipróbáltam vele, az eredmény ugyan az. Beállítottam én a nagy pontosságot, mindent... Egy csomó időt elb@sztam rá és most mérges vagyok. Főleg magamra, mert tudtam, hogy ez lesz. Jelenleg annyit várok, hogy feltöltsön egy kicsit és teszem vissza a V5-öt.

    Ha valakinek elég, hogy szép színes a rom, hát tessék, megtalálta az ideális társat. Elismerem, gyors is. Látszólag minden jó volt, feltettem mindent, belaktam... és csak kipróbálom már a navigációt is... a navigáció tesztje során... na ott ugrott a majom a vízbe.

    Köszönöm szépen, én ebből nem kérek. Elszomorító...

Új hozzászólás Aktív témák