Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crash89

    újonc

    Hi!

    Tegnapi nap folyamán nekem is megérkezett Kínából a Hongmim :N Minideal-ről rendeltem, MIUI-JHBCNAH4.0 van rajta. Mikor rendeltem ki lehetett választani, hogy akarok-e rootot és google installt rá, de én egyiket sem jelöltem ki. Ennek ellenére, a google már fel volt téve, és azt hiszem root is, bár nem nagyon értek hozzá.
    Indításnál mindig ez a fura szöveg fogad: ROOT Permission is disabled in MIUI stable version. Please install MIUI development version to activate ROOT permission. Nem tudom ez mit jelent? Illetve akkor is ezt írja ki, ha be akarok lépni a SuperSu nevű programba.
    Összességében az eddigiek alapján elégedett vagyok a telóval, bár olvastam, hogy ha felteszem a MIUI V5-öt abban már több a magyar nyelv, szóval majd megpróbálom. Abban kérnék segítséget, ha elvileg az itt leírtak alapján járok el: [link]http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=10&t=39[/link] akkor sikeresen fel tudom-e tenni az új ROM-ot. Illetve ROM telepítés előtt kell-e valami biztonsági mentést csinálni a ROM-ról és ha igen akkor hogyan. Bocsi de elég kezdő vagyok ebben a témában.

    Segítségetek előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák