Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    Jó teszt...bár tény hogy Raptor párti vagyok. :K Igazából kicsit túl van misztifikálva ez a vinyó kérdés. :U Azt mondom, jelenleg egy mai átlagos felhasználó gépében 2-4db vinyó kaphat helyet, felhasználástól függően. Adat tárolásra bármelyik nagy kapacitású vinyó megfelel, és így a gyorsaság is felesleges. Ahol nagy szerepe van a gyorsaságnak az a rendszer vinyó, és max. a játékok telelpítési meghajtója. Máshová tök felesleges gyors vinyó. Nekem a rendszer vinyóm egy 150GB Raptor, amire az éppen aktuális játékokat is telepíteni szoktam. Nekem így bőven elég egy Raptor is a másik 3db tárolásra használt vinyóm mellett. Persze egy Veloci-ra hamarosan én is váltani fogok. :C
    SSD még túl friss technológia, majd jó lesz addigra, amikor már normál vinyót nem nagyon lehet majd kapni. Max. 2 év és írási tulajdonságban is fejlődni fognak, de jelenleg sztem is marhaság asztali gépbe SSD-t venni.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák