Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz gergely001 #173 üzenetére

    Nekem van rajta sygic és igo szülinapp is, meg az a hárombetűs is amiről nem nyilatkozunk. Teljesen használható a sygic, magyarul ír és beszél. Kicsit más útvonalat tervez nyilván mint a szülinapp, de nem rossz az sem, nem visz már el a világ végére. Múltkor Szegedről kifelé csináltam vele egy útvonaltervezést, olyan utat talált, hogy csak lestem, a 3 betűs meg vitt körbe-ide-oda. A poi találatok is sokkal jobbak, pl. valami boltot vagy bankautomatát keresünk akkor csak sygic, a másik 150km-re levőhöz akarna elvinni, de volt már hogy Pozsonyba (dél-magyarországról). A programot rendszeresen frissítik, bár nem mindig tűnik fel mert háttérben lehúzza a play, térkép frissítés is volt már az idén. Szerintem bően megéri a bruttó 4500 forintot az örök licenc.
    Ja, és simán megy teljes képernyőn, a nem beszélünk rólánál meg alul megmarad a gombsáv, eltüntetni meg root-al lehet.

    Esetleg még a Here megy rajta, ami ingyenes, bár az nekem sokszor elég hülyén tervezett, pl. 1,5 km-es utat 11km-ből oldotta volna meg, bár azóta már biztos van frissebb térkép ott is. No meg kicsit fura, hogy csak a térkép képernyőn van fekvő tájolás, a menü csak állóban megy, nem forog. Úgyhogy x995-ön oldalnézetből kell beadni a címet, de a térkép megy fekvőben.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák