Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Nekem olyan febr. környékétől van meg a Slimstar 311, és vegyesek az érzéseim...korábban sosem volt lapos gombos bill-em, így elég nehezen szoktam meg :U Meg lehetne kicsit halkabb is, de ez van. A driverét lusta voltam felrakni, Franklinhez hasonlóan elég nekem a számológép gomb, az működik még linux alatt is, és viszonylag sokszor is használom :D A vízállóságát nem teszteltem, de ráférne már egy kis mosás ;]

    4K-t annak idején megért - 6-ért szerintem valami mást néznék, ha most kéne döntenem. Az elején küzdöttem az elgépelésekkel, nehezen álltam rá, gondolkoztam is az eladásán, de végül megmaradt. Nem ragadnak a gombok, viszonylag könnyű rajta pötyögni, bár az előző bill csuklótámaszos volt, erre nem tudom rárakni. Ja és a gombjai sem kopnak. Bár az Enter kissé kifényesedett, de kopásnak semmi jele :) A problémái és a kezdeti nehézségek ellenére szerintem az árát megérte.

    Ja plusz pozitívum a hagyományos kiosztás, normális Home, Insert, stb, nagy Enterrel! És az a bizonyos kikapcs gomb is jó messze van, soha nem nyomtam még véletlenül be.

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák