Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    "Az Intel az előző évtizedben a HEDT, vagyis a nagy teljesítményű asztali rendszerek szegmensének egyeduralkodója volt, majd megérkezett a Ryzen Threadripper, ami az elmúlt években úgy beköszönt, hogy a Santa Clara-i óriáscég gyakorlatilag le is mondott a szóban forgó területről."
    ABU gyakran erőlteti, de ez a mondat nálam 10/10. :R
    Tökéletes bevezető mondat, amivel hibátlanul összefoglalja az elmúlt éveket, egy kis kellemes fanyar humorral odaszúrva. :D

    #1: +1.
    Én úgy látom túl sok volt a kihagyás. A terület számítási teljesítménye durvát ugrott, és Intel oldalról nem volt lehetőség fejlesztésre. Az elmúlt években a célpiac vagy felhőbe váltott, vagy Threadrippert használt. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg mivel akarhat gurítani? Ez egy ötéves terv? Várhatóan 2-3 év múlva az AMD-s rendszerek már rég Xilinx technológiával megtámogatva érkeznek, gyerekbetegségeket kinőve.
    HEDT vonalra komolyabban visszakerülni szerintem is legfeljebb csak az Atomos taktikával tud, azért viszont már kapott sárga csekket. Én a jogászaik helyében óva inteném őket egy újabb ilyen húzástól.

    Ez így kicsit komolytalan, mint a "fél évet ledolgoztunk a 7nm-es csúszásból, így már akár két év múlva is bevethető lesz" nyilatkozatuk. :U

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák