Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabieable

    aktív tag

    válasz kikikirly #3 üzenetére

    Ami véleményt... persze, van két kategória, a hobbivideós aki elvan a kínai gagyival és a hibáival együtt tud élni és van a sportoló, "profi" videós aki a kiegészítők miatt Heroval dolgozik. Kipörgettem pár sportkamerát, kezdenek feljönni a kínaiak de még messze van az egész. Nem flamet szeretnék elindítani de amikor H4B-el videóztam nem aggódtam, hogy nem lesz meg a felvétel vagy valami nyígja lesz rögzítés után. Nekem ennyit megért a dolog :)

  • szabieable

    aktív tag

    válasz Stauffenberg #20 üzenetére

    Szép megfogalmazás köszi!
    A lényeg az utolsó bekezdésben, az ember mindig mérlegel, hogy megéri-e neki a felárat a "prémium" termék. Aki dashcamnek használja, meg a gyerekeket videózza beéri a kínaival, én is csináltam jópár videót velük, vállalható. Aki viszont szintet lépne, netán profibb munkára is befogná annak nincs más alternatíva ha csak a kamerát vesszük alapul. Mellé jön még a kiegészítők tárháza mert jó, hogy a case nagyjából egyezik, de az objektívsapka miatt a kínai cuccokra nem fogsz tudni segédfényt, víz alatti filtereket ésatöbbi beszerezni. A sok brand miatt szétaprózódik a piac, de csak a modellekben. Kiegészítőt már nem készítenek hozzá. Nekem ez volt az egyik fő indokom a váltás mellett. Jelenleg nincs egyik sem de ha vennem kéne hobbihasználatra is inkább vennék egy sima HERO-t mint egy Sony/SJ variánst és nem a márkapreferencia vagy az életérzés miatt... hanem szimplán azért mert engem meggyőzött.

Új hozzászólás Aktív témák