Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Élő példa vagyok rá,hogy átrántottak 200+ ezerrel mint a huzat.
    Ennyi mínuszban vagyok és sajnos én még egy féltéglát sem kaptam a postástól.

    Annyira megbíztam már mindenkiben,mivel 1 év alatt elég sok bizniszem volt és gondoltam itt nincsenek csalók,erre nesze..nem néztem rendesen utanána (vagyis egyáltalán nem).
    Mitagadás,marhára nagy idióta voltam :(((

    Azóta megtanultam h még a hazigazdának sem utalok előre soha többet az életben,inkább ha azon múlik,akkor nem megyek bele az üzletbe bármennyire is kecsegtető ,és nem mozog az eladó szándékában sem semmilyen hátsó szándék, csupán őis azért kér előreutalást mert megjárta már valamilyen formában.

    Nemtudom hogy lehetnek ilyen emberek...
    Tőlem sem áll távol a gyors pénzkeresési lehetőség,de ha másik embert kell ezért megkárosítani.. hát kikérem magamnak..
    Valaki keményen dolgozik, gyűjti azt a pénzt hónapokig vagy tovább erre egy szélhámos f@sz ellopja tőle az egészet.

    Annyira kiakadtam amikor engem átrántottak h az fogalom.Nem tagadom megfordult a fejemben h visszaszerzem a pénzem hasonló módon ahogyan átrántottak, de képtelen voltam megkárosítani tisztességes, lojális embereket :( Már a gondolat következtében is elszégyeltem magam.
    Pedig nem tartom magam álszentnek,de nemtudom hova kell süllyedni ahhoz,hogy egy honfitársat saját kezűleg megkárosítsak,átverjek...

    Mert ha már megtörtént az átverés ,akkor a pénzedet a Jézuska nem fogja visszafizetni,még egy töredékét sem.
    Csak a te időd és pénzed megy el a továbbiakra: telefonálás,rendőrségi procedúra,bizonyítékok zömének kinyomtatása stb..

    Ezért én mint tapasztalt személy e téren, énis csak azt tudom mondani mindenkinek,hogy soha ne utaljon előre senkinek és részletesen nyomozzon utána az illetőnek mielőtt bármilyen businessbe is fog.

    [ Szerkesztve ]

  • DeathAdder

    veterán

    madgie-nem egy házigazda :DDD

    jer1cho- persze egyetértek,de úgy vettem észre ,hogy elsősorban aki átakar verni az előreutalást kér és ezt néhány ph-s fórumtárs is így gondolja akik hasonló képpen jártak..

    Iscariah- személyes a legtisztább ígyvan. Csak a letöbb eladó pesti vagy legalábbis azon megyei és azért nem utazhatok fel mindig majd 200km-t,főleg ha semmi dolgom nincs arra és "csak" egy 10ezres üzlet volna mindössze :(

  • DeathAdder

    veterán

    válasz kaller1 #136 üzenetére

    Természetesen ezzel nem gondolok vagy állítok semmi rosszat egyetlen házigazdáról sem.
    Csak valahogy illusztrálni akartam a helyzet súlyát,hogy tényleg semmilyen esetben sem.

    Sok tisztességes ember van,de ha azt mondom h a 10-12 utalásból 2 bukta volt,akkor ez mégis csak rossz arány.. :(((

Aktív témák