Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Aryon87 #28 üzenetére

    En is attol tartok. Ilyet ir, hogy nem akar szemelyeskedni. Egesz evben azt csinalja. Na akkor talaltam egy hat eves cikket. Ennel frissebbet sajna nem.
    [link]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • #24536576

    törölt tag

    válasz Aryon87 #28 üzenetére

    Tört appok nem kétesek? Te amúgy dolgoznál ingyen? Nem tudom, mit szólnál, ha a főnököd odaállna, hogy na akkor mostantól nem kapsz fizut, mert valaki elvégzi ingyen is. Remélem mihamarabb letiltja az ilyen "boltokat" a google.

    Még te is elismered, hogy alterbatívát kell keresned. Én nem akarok 1 olyan appomnak se alternatívát keresni ami már bizonyított és bevált. Poweramp talán a legjobb példa, mert ha nem jön a Spotify(nem tört), még ma is azon hallgatnék zenét.

    Nem fontos a kényelem? Ezt te se gondolod komolyan. Ez a meghunyászkodás egy vállalatnak. Ennyit nem érhet az, hogy Huaweie legyen valakinek. Ha esetleg váltanál, akkor is böngészőt használnál? 🤔

    Mobilos fizetés amióta elérhető, elő se vettem a bankkártyám. Egyre több ATM is működik telefonnal, a Simple pedig az egyik legjobb (magyar) program a Play-en. Miért akarnám büntetni magam azzal, hogy visszamegyek az időben nem tudom hány évet?

  • kutyek

    senior tag

    válasz Aryon87 #28 üzenetére

    Hello, előre is bocs, ilyenre ritkán reagálok, de itt több nehézsúlyú demagógia is megjelent, amire muszáj visszajeleznem:

    - "onnan szerzed be a cuccokat": szerintem itt sokakban még nem tiszta a kép. Itt nem szoftver disztribúciós problémáról van szó. Igazad van, totál irreleváns, hogy a user milyen forrásból szerzi be az apk-t. A probléma az, hogy a GMS nyújtja az android legalapvetőbb API-jait, amiket mindenki IS használ. Mindenki erre fejleszt. A HMS-nek ezekre kell adnia egy alternatívát, viszont ehhez a fejlesztőknek innentől egy új rendszert is szupportálnia kell, külön kódot kell gondoznia stb. Ez mind drága dolog. Nem az a kérdés, hogy GMS store vagy HMS store, hanem hogy HMS-re is ki van-e adva a 1st party app? És azonos tudású / minőségű-e a GMS verzióhoz képest? Mindig lesz jó pár app, ami hiányozni fog HMS-ről, és a "portolt" változat nem lesz tökéletes. Pl.

    - "alkalmazás csak kényelmet szolgál, ugyanakkor böngészőből is elérhető minden (pont úgy, mintha PC-n csinálnád)"
    Ehhez nem is fűzök kommentárt, pontosan megfogalmaztad, hogy miért írsz hülyeséget...
    Csináld kizárólag PC-n egy hónapig, és meglátod.

    - "gdrive és photos... az automatikus mentés nem opció" LOL :) ez kb. a legalapvetőbb user elvárás (függetlenül attól, hogy Te nem bízol benne;)).

    - "Mobilos fizetés? Mióta is létezik?" ROFL :D ultimate érv. Tudod mit? Telefonálj egy hónapig kizárólag fülkéből! Mobiltelefon mióta is létezik? Naugye!

    - "mert mindig valami hiba becsúszik" BS. Kb. 3 éve napi szinten fizetek mobillal, 1000+ tranzakció alatt volt kb. 1-2 alkalom, amikor hiba történt. Ez idő alatt kártyával jóval kevesebb tranzakció jóval több (de <10) hibát eredményezett. Vicces, hogy úgy nyilatkozol valamiről, hogy bevallottan nem használod (horrible dictu, nem is próbáltad).

    - "hogy nincs mobilfizetés, az a bankok hibája inkább 1-2 kivétellel" ebben spec 100% igazad van. Látod milyen drága a fejlesztés, még egy Raiffeisennek se éri meg, még GMS-re sem (ezek szerint, egyelőre)... Szerinted natív HMS kliensük mikor lesz NFC fizetéssel? Én csak arra fogadnék, hogy jóval a GMS verzió után jelenik majd meg, ha valaha egyáltalán.

  • beyruth82

    veterán

    válasz Aryon87 #28 üzenetére

    Teljesen igazad van.Elkényelmesedtünk mi felhasználók.Pontosan ez az amiről nem akarunk lemondani 400 ezerért.A kényelemről.Nem akarunk 400 ezer forintért mindenféle alternatív megoldásokat keresni hogy az eddig megszokottak ugyan úgy működjenek.Nem akarunk akárcsak egyetlen másodperccel többet vesződni más alkalmazásokkal és megoldásokkal mint eddig. 400 ezerért semmiképpen sem.Ezért nem életképes gms nélkül jelenleg a huawei bizonyos piacokon.

    [ Szerkesztve ]

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Aryon87 #28 üzenetére

    a szokásos duma meg tőled. nem unod már? újra előjött látom a "böngészőből mindent IS meg lehet oldani" lemez? :DDD :U

    megint hogy tudsz ennyi hülyeséget összehordani?

    szerk.
    ja látom (#38) kutyek már leoltott a földig és tételesen megcáfolt mindent amit írtál :C akkor én már nem is írok semmit csak hozom a popcornt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák