Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    PC Configuration: Intel Core i7 930 @ 4.2 Ghz, Titan X (1425/+500), 24 GB RAM

    Pre-launch averages:
    with Gameworks:
    1080p: 85fps
    1620p: 62fps
    2160p: 43fps

    without Gameworks:
    1080p: 131fps
    1620p: 91fps
    2160p: 57fps

    Post-launch averages:
    with Gameworks:
    1080p: 85fps
    1620p: 61fps
    2160p: 43fps

    without Gameworks:
    1080p: 128fps
    1620p: 89fps
    2160p: 57fps

    Az NV tényleg segített, a Shitworks tovább lassult! :DDD

    (Forrás)
    Ez elmond mindent:
    Not only that, but Warner Bros suggested that 12GB of RAM is recommended for Windows 10. I mean… seriously now… 12GB of RAM. In an Unreal Engine 3 game. Man, what a clusterf’.

    Ha már Batman, akkor hadd gratuláljon neki egy kollégája:

    Komolyan, ehhez a végtelenül balf*sz bandához képest még az Ubifos ukrán stúdiója is mesterműveket készít. ;)
    Innentől a PC játékosoknak nem az ukrán Ubi stúdiótól, hanem a Rocksteady és Iron Galaxy párostól kell a legjobban rettegjenek. Szívből kívánom, hogy menjen csődbe mindkét sz*rházi banda! Bár a játék és a franchise a legkisebb mértékben sem érdekel, de még így is szégyen gyalázatnak tartom, amit PC fronton művelnek. Még az 1-2 fős emberből álló hobbi fejlesztők is megszégyenítik őket minőségben. Az NV-nak pedig gratula az újabb remekül sikerült TWIMTBP terméknek!

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz FollowTheORI #40 üzenetére

    Ki pörög ezen? Én biztos nem, nem számítottam másra, éreztem, hogy nem fogják normálisan kijavítani, és amúgy sem érdekel az egész franchise, de PC játékosként még így is elég vérlázító. A legtöbb játékos fejében pont az ilyen trehány értékelhetetlen vackok miatt lesz negatív megítélése a PC-nek és jól mondja Abu: sokan az ilyen fos sz*rok miatt térnek át konzolra, mert az emberekben mindig a negatív dolgok maradnak meg jobban.

    Majd ha megint beindulnak a Refund-ok Steam-en, jön a második visszahívás. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák