Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz WhiteEagle77 #29 üzenetére

    Most egy 51'-es Samsung D-szériás plazmát használok (tesómnál van a 42"-es Pana HD-ready).

    Nem csak a képe szép, hanem semmi lag, betekintési szög. Ha focit nézek, márpedig sokat nézek, akkor minden gyönyörűen folyamatos, szóval tényleg nagyon jó. Amikor végignéztem egy szakszerűen kalibrált középkategóriás LG LCD-n egy meccset, hát nem akartam elhinni. A labda szaggatott, a fű foltokban, gyors mozgásnál a labda egy kockára hasonlított, stb.

    Ja, a 4K pedig szintén akkora hülyeség, hogy borzalom. De hát így lehet átverni az embereket és nagy profitra szert tenni. A nehezen (vagy csak drágán) javítható és komolyan javításra szoruló dolgokat hanyagolni, helyette tolatni a hülyeséget, mint a 4K, HDR, ívelt TV. Nincs ezzel gond, csak előbb legyen rendes mozgás, betekintési szög, a fekete az fekete, stb. Ja, ilyen már volt, a plazma.

    Persze jó az OLED, de csak akkor érne valamit, ha kb. annyi lenne az ára, mint egy tisztességes plazma. Ráadásul úgy tudom, hogy az OLED egyik nagy hibája, hogy kimondottan hajlamos a pixelhibára.

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák