Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz sh4d0w #763 üzenetére

    "Nos, annyi hülyeséget hordtál össze, hogy helyesbítés kívánkozik."

    Szerintem idéztem annyi forrást, hogy látszódjon, nem a saját gondolataimat osztom meg. Több forrás átnézése után kiderült, hogy helyesbítésre szorulnak az ismeretek (nemcsak az enyéim), így tisztázódtak a dolgok. Afölött meg elegánsan átsiklottál, hogy ketten is állítottátok, hogy az MP3 használata a kezdetektől legális volt, holott nem ez volt a helyzet.

    XP téma: nagyon is tisztában vagyok vele, hová írtam. Az érvelés szubjektív, lényegében azzal a két fórumtárséval egyezik, akik fentebb már kifejtették véleményüket.

    " (mellesleg aki ilyen elavult rendszert használ, annak elmentek otthonról)"
    A világ netforgalmából látszik, hogy még mindig 30% fölött van a részesedése, mert BEVÁLT rendszer. Micsoda hozzáállás ez, többszázmillió ember felett pálcát törni?

    "Az nem legális, hogy DVD-nézés alkalmából fizetős OS-re akarnak kényszeríteni. "
    Van más út is, ahogy valaki fentebb linkelte: Fluendo DVD lejátszó for Linux.

    Egyébként nem vagyok vallási fanatikus. Egyszerűen amikor visszatértem a Linuxról az xp-re, az olyan érzés volt, mint amikor az ünnepi cipőből, ami mindenhol szorított visszaléptem a kitaposott papucsomba és rájöttem, hogy azok a problémák, amikkel addig heti szinten küzdöttem-gugliztam, xp alatt nem is léteznek számomra.

    Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák