Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Earl_Muttley #12 üzenetére

    Ez a sz*rrágó kategória, amiről még nem írtam. :)

    Na jó, a kedvedért elmesélem, bár ez inkább a kinek nem érdemes segíteni címet érdemelné.
    Szombat volt, éjszakás lévén édesdeden aludtam a pénteki műszak után. Arra riadtam, hogy a feleségem ébresztget.
    - Józsi, itt van a barátod, a segítségedre szorul.
    Ha barát, akkor nincs mese, felkeltem. Kicsit csalódtam, mert nem igazi barát volt, hanem inkább haver. Felvetette a pénz, azt vett meg, amit akart. Jelen esetben egy új géppel jelent meg, no meg a telepítő lemezekkel és egy (nem mai történet,) jogtiszta XP lemezzel. Ugyan verjek már lelket a gépbe, ő nem ért hozzá, én meg csuklóból vágom...
    Kicsit duzzogtam, aztán nekiláttam. XP felment, az egyéb lemezekről telepítettem a driver-eket is.
    - Itt van, kész, vidd, én meg megyek aludni.
    Ahogy én azt gondoltam. De ő más hátteret akar, meg kisebbek legyenek az ikonok, meg a tálca is tűnjön el, meg vírusirtó is kell neki, meg még a kiskutya füle. Mindenki tudja, hogy a telepítés egyszerű, de a személyre szabás időigényes. Határozottan közöltem vele, hogy én ezt most nem fogom megcsinálni, legfeljebb hagyja itt a gépet, aztán ha kialszom magam, lehet róla szó, csak írja le egy papírra, hogy mi mindent akar.
    Na, "itt döfte belém a kést". Micsoda egy szemét vagyok, hogy többet ér a kényelmem, mint ő, még egy ilyen apróságra se vagyok hajlandó a kedvéért... Épp csak az anyámat nem emlegette.
    Jól van, kisapám, gondoltam, ha te így, én is így. Boot floppy be, (ha jól emlékszem,) FDISK, töröltem a partíciót, szóval olyan állapotban volt a gépe, ahogy hozta.
    - Vidd innen, szevasz. - Csak ennyit mondtam, megvártam, míg átkozódva eltakarodik, aztán mentem aludni.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák