Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Met

    nagyúr

    Na ha a Tiéd véget ért jön az enyém. Bár nem ilyen szórakoztató.

    1. 93-94 körül
    Haverokkal elmentünk kocsmázni (talán ez volt az első alkalom) sör, biliárd. Ők nagypályásan nyomták, sör+unicum. Meg akartak velem itatni egy unicumot is a sörre, talán a felét lenyomtam. Illata jó, íze nem.
    Be is csiccsentettem, hazafelé nem volt gond, kicsit görbén mentem, a többiek megáltak rókázni. Felkutyagoltam a negyedikre, ledöglöttem majd éreztem hogy nem akar bent maradni a pia, nagyjából kiértem a wc-re.
    Másnap macskajaj. Hívott haver hogy minden rendben van e, nővérem vette fel a telefont, jól le is b@szta hogy mit képzel hogy leitat engem :DDD

    2.
    Eltelt 7-8 év. Ismerősökhöz átmentünk, valamikor este 8-9 körül. Pezsgő, az elfogyott, jött a metaxa. Róka nem volt de éreztem hogy nagyon gyorsan le kell feküdnöm. Le is dőltem, barátnőm hazament. 1-2 óra körül felébredtem, felöltöztem és eljöttem, mentem haza. Másnap ismerősék reggel nagyban óvatoskodtak hogy ne ébredjek fel, aztán amikor benéztek csodálkoztak hogy nem vagyok ott. :D

    3.
    Ez 2-3 éve volt. Este átmentünk haveromhoz (ahhoz aki "leitatott") szilveszterkor. Welcome drink és borozgatás. Gondoltam nem lesz gond. Hát lett, 10 körül éreztem hogy mennem kell haza. Róka most sem volt de elég görbén mentem. Itthon aludtam pár órát, éjfélre felébredtem.

    A tanulság az hogy nem szabad keverni, azt nem bírom.

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

Új hozzászólás Aktív témák