Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #125 üzenetére

    Ahogy írták, ehhez nem kell külön kereső, több böngésző is tudja, hogy beírsz egy betűt vagy szót, és akkor azzal keres. Mellesleg az IE címsorához választhatsz vagy 60 keresőszolgáltatás közül. Telepíted az IE galeryből, aztán nyomod a címsoron a lenyilat és az ikonokból arra böksz, amivel akarsz keresni. De úgy emlékszem van add-on a betűs módszerre is. Szóval nem kell ehhez külön keresődoboz.
    Nem, nincs irónia. Én tudok használni több felülette alkalmazás. Én nem akarok egy alkalmazást megváltoztatni, hogy ugyanolyan legyen, mint a konkurenciája, csak mert nekem csak az a jó. Különbség.

    (#123) sz.balazs.95:
    IE-ben van menüsáv. Nyomsz egy Alt-ot, vagy beállítod. Amit nálad a képen látok, az nem menü sáv, hanem egy full leegyszerűsített, érintésre optimalizált menücske, ami aztán ablakokat nyit mindenhez. Nekem bármelyik jó, csak találjam meg, amit mókolni szeretnék. Hogy ez most ikonos, mint nálad a képen, vagy szöveges nyílik le fogaskerékből, mint az IE-ben, az mindegy. Manapság a mobilozás miatt az ikonozás lett a "menő".

    Ha nagyon a felületen kéne átszabni valamit, akkor toljuk balrább a jobboldali három piktogrammot, és kerüljön a helyére az ablakkeret három gombja, mert értelmetlen az az üres terület. Igen, szoktam sok tabot is használni, mégis elférek a címsor mellett, de áthelyezhető alá, ami akár fölé is kerülhetne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák