Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz #16939776 #26 üzenetére

    Én pl. szoktam DVD-t/BluRay-t nézni, szóval ebben is gátolna.:D De nem zavar,
    mert nem veszek ilyen házat, így az ára sem zavar, mert nem nekem gyártották.

  • DigitXT

    félisten

    válasz haxiboy #31 üzenetére

    Már miért kéne hajolgatni?:F Egy Enthoo Primo tetejét azért még elérem.:D
    Egyébként meg biztos faszán mutat az az asztalra kib.szott külső meghajtó.
    (De amúgy nem kértem tanácsot. Egyelőre ki tudom választani, mi felel meg
    az igényeimnek. Nem tudjuk együtt nem csinálni: nekem nem kell ez a ház.)

    TTomax: Még több madzagot az asztalra...
    Ez is, na meg aztán alapvetően a gépház való az ilyesmi tárolására... Tudom,
    hogy egyeseknél ez nem szempont, de igazából nem tudom hova tenni, hogy
    csillió ventihely az kell, de 5,25"-ös hely meg egy sem. Ha meg kellően gagyi
    az alaplap a szabályzáshoz, akkor ventivezérlő sem lesz max. esetleg kijelző
    nélküli. Vagy persze lehet külső házba rakni mindent, s akkor a "fő ház" szép.
    Már ha számít, hogy nem látszanak a meghajtók. Igaz, az Enthoon van ajtó...

    Ui: ha esetleg egy gyártó kitalálná, hogy mostantól nem lehet VGA-t rakni az
    ő csudijó dizájnos házába, akkor biztos lenne, aki azt tanácsolná, hogy izibe
    vegyen az ember mellé egy külső VGA dokkoló szart, és meg van oldva. LOL.
    (Akinek ilyen tanácsra van szüksége az csak vegye a hülyén dizájnolt házat.)

    Szerk: igazából a ventihely és az 5,25" sem üti egymást... Egy 12-es venti pl.
    simán befér, csak adapter kérdése. (Volt is anno ilyen HDD tartóm anno...:DDD)
    Mondjuk már HDD gépházban tárolásánál is megbotránkoznak egyesek, hogy
    minek azt, hiszen lehet venni (ide írhatja, aki ilyet tanácsolna) .... Ft-ért NAS-t.
    Tulajdonképpen, kéne csinálni egy gépházat, amibe csak az alaplap fér. Aztán
    valami mazzaggal összekötözöd a VGA-kkal, ami külön házban van... Oh wait:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák