Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #78 üzenetére

    Te most ismét félre beszélsz és nem tudsz mondatot értelmezni.

    Tudod mit igazad van, egy Apple trollala csak így lehet.

    Mivel egy értelmes választ nem adtál csak vagdalózol ilyenekkel mint:

    Mutasd meg légyszíves hova a faszomba írtam le hogy a Mac-et az audinál kell használni a touchpad miatt, vagy hol írtam azt hogy nagyvállalati szegmensbe akarom rakni, vagy hogy oda való a windows helyett...

    Akkor a topik miről is szól, ja igen, egy nagyvállalati notebookról, mire te betrollkodtál ide az applevel, Te jársz be nem én ilyen topikokba üzengetni emlékszel még ugye vagy megint 5*szörre is idézzelek?

    Sehol nem írtam ilyet, mindössze annyit írtam hogy a touchpadja osxel sokkal kényelmesebb mint a pöcök egér a thinkpaden, gyorsabban meg lehet vele csinálni egyes dolgokat.

    Finomul ne hazudozzál, apple trollok legfőbb fegyvere a félrebeszélés?

    viszont minden thinkpad fannak üzenném hogy a macbook trackpadje + osx kombó keményen odaver a pöcökegérnek. főleg ennek az új változatnak ahol a touchpadbe vannak integrálva a gombok.

    Szerinted ez ugyanaz amit most írtál nálad komoly gondok vannak akkor.

    Undorító amit művelsz itt most, és máshol is, ahova állandóan bejársz trollkodni

    :))

    Na neeeee
    Neked fizetnek hogy hülyeségeket beszélj.

    Undorító amit művelsz itt most, és máshol is, ahova állandóan bejársz trollkodni, pontosan ugyanezekkel a mondatokkal. Most is olyan embert támadsz akinek semmi baja nincsen a gépeiddel, és azzal hogy azok hova valók.

    Ja értem az apple majmolás az szerinted rendben van egy ilyen topikban.

    Undorító, hogy hazudozol folyamatosan, szakértelem 0. Igazi apple "szaki" vagy.

    Igazán tanácsot kérhetnél olyan valódi szakemberektől mint XERO, na Ő ért az apple-hez, Te meg max ugatod.

    Tudod mit igazad van, egy Apple trollala csak így lehet.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák