Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz |DavidWoody| #47 üzenetére

    Na akkor ha van kedved idézgetni akkor meséld már el hol írtam 600 MBPro-t 600 notebookot írtam. Olvass már vissza kérlek mielőtt belekötsz a semmibe! :)

    1: 420 2 éve nincs ujonnan.

    Igen tudom kategóriára gondoltam, most 440 van s/p stb. Kategóriáról van szó, de nem gond... :)

    A dell online store-ban egy 128as SSD 160euro. Annál pont egy 10essel olcsobb egy bolti samu.

    Igen csak ezzel megint az a baj, hogy ennyiért pont egy 256-os 850 pro-t kapsz, de nem baj. :) 5/10 év garanciával ez sem baj

    Magyar árat linkelj? :)

    : Ahol én voltam tavaly hp elite 8470p-k (full alap , i5 , 1366x768,4giga ram , 500 hdd) kerültek beszerzésre , netto ~400k/db áron , kb 1500 darab.

    Ekkora tételnél ez nem 5 - 600 K hanem 150 - 200 k között lehet tippem szerint. Aki eladta jól lehúzott már bocs, nem neked szól, hanem annak akinek a zsebébe csúszott a kenő pénz. Nem a személyednek szántam, mert nyilván nem Te szerezted be, ilyen tételnél ennyi pénzért általában WS gép van.

    Előbb még 600mbp volt. Másodszor pedig a 3éves csere gyakorlatilag minden nagycégnél fennáll , de nagyon tévedsz ha azt gondolod , hogy annak van BÁRMI köze a notebookhoz. Kérdezz meg egy könyvelőt , hogy miért cserélnek 3 évente , ő majd elmondja.

    Kivétel, ha 5 - 6 évig használják mert akkor nem. Ja gonolom minden országban 3 év az leírás ugye? :D Tudom mire gondolsz, nem kell könyvelő. De kösz a tippet..... :N

    (#49) emvy

    Ha valóban egy WS-t nézünk, akkor tényleg drágább a /HP/Dell/Lenovo. Ez igaz. Sokszor 2,5*r annyiba is kerül mint egy sima noti, akár mint egy MacBook Pro is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák