Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajtokarpi

    senior tag

    Üdv.!

    S100 fs-t akartam venni, de kijött a s200exr, csak az a baj, hogy sehol nincs egy normális teszt róla, mondjuk pixinfos. Attól tartok, mire a magyar oldalakon tesztet csinálnak addigra kifuttatják az s100fs-t, mint ahogy egyes boltok ezt is teszik, nem hogy olcsóbban adnák, inkább leveszik készletről. Mindenesetre a probléma az, hogy nem tudom a két gépet összehasonlítani, hogy valóban az újabb-e a jobb, mert ugye ez nem mindíg így van. Ha valakinek van már ilyen gépe, tegye meg, hogy ír róla, az meg pláne a legjobb lenne, ha van összehasonlítási alapja s100fs-el.

    Köszönöm

    battletag: bossi#2666

  • bajtokarpi

    senior tag

    Sziasztok!

    Srácok a hajamat tépem ettől a DSLR "mániától"!
    Igen mindenki tudja, hogy a tükörreflexes gépek jobbak, mint a bridge gépek, de meg kéne érteni, hogy nem mindenkinek van szüksége, illetve pénze egy jó DSLR gépre.
    Tudom lehet kapni 100 egynéhány ezer ft-ért belépő színtű DSLR gépet, de azzal gondolom tisztában vagytok, hogy amit adnak hozzá kit obikat, az édes kevés a fotózáshoz.
    Nem csak maga a gépváz számít kell arra jó objektív is. Olympus E-420 volt a kezembe kit obikkal, szép volt, jó volt, de nem voltam hasra esve tőle. Valószínű, hogyha minőségibb objektív lett volna rajta, fényévekkel szebb képet produkálna, de az meg sok 10 ezer ft-tal drágítaná a költségeket.
    Szinte minden fotózással kapcsolatos topik erről szól, hogy így, meg úgy inkább DSLR-t, ez a Fujifilm FinePix S200 EXR topikja, és erről a gépről kellene szólnia!
    Nekem ez a véleményem. Egy full kezdő fotózgatni próbáló emberke vagyok, remélem nem bántok meg ezzel a véleményemmel senkit, csak most úgy éreztem itt az ideje, hogy megosszam veletek.

    Jó témákat, és további szép képeket kívánok!!!

    [ Szerkesztve ]

    battletag: bossi#2666

Új hozzászólás Aktív témák