Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92116480

    törölt tag

    válasz titusz99xd #43 üzenetére

    most mond meg neki! hogy merészeli elmondani a véleményét egy cikk alatt..
    ráadásul még igaza is van, felháboritó!

    szerintem alapból csak akkor kellene engedélyezni a kommentelést ha előtte feltölt egy szakmai önéletrajzot IT vagy jelen esetben grafikus/illusztrátor szektorból.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz titusz99xd #43 üzenetére

    Aki visszafoghatja magát, az te vagy, ugyanis:
    1. Nem vagy moderátor, se hasonló olyan személy, aki megmondhatná hogy mit tegyek, na meg az egy dolog, hogy valaki megmondja, de valószínűleg akkor is tennék rá, nem azért mert ilyen beképzelt vagyok, hanem mert elegem van már az "okos megmondóemberekből" akiknek minden jó, még az is ha a fejükre szarnak, persze az már rossz, aki megmondja az igazságot.
    2. Én IT területen dolgozom és mint általában a legtöbb magyar IT-s, mindenes is vagyok, köztük grafikai munkákkal is foglalkozom és mint minden normálisabb embernek, úgy nekem is van egy bizonyos elvárásom a munkámmal kapcsolatban és bizony én ilyet nem tudnék kiadni a kezeim közül, mert szégyelném magam, ahogy szerintem sokan mások is, annak meg még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy valaki ezekért egy csomó pénzt bezsebelt, sőt valószínűleg megkapta az évszázad dolgozója címet is ennél a dilettáns cégnél, szóval szerintem minden gond nélkül megmondhatom ezzel kapcsolatban a véleményem mint IT-s, főleg hogy azért van a komment szekció, másrészt szerintem semmi olyan nem volt benne, amiért vissza kellene magam fognom, hacsak nem páran, főleg az Intel-es táborból nagyon magukra vették a faék egyszerűségű jelzőt és egyebet, de hát könyörgöm, ez az igazság, nem meg kell sértődni, hanem változtatni kell rajta és akkor majd nem lesz ilyen véleménye egyeseknek, akik úgy értenek is hozzá.

    (#44) weoir: Köszönöm.

    (#57) Balika911: Ugyan azt tudom mondani, mint a társadnak, persze a kritikai részt leszámítva. Lehet, hogy a kifejezés mód nem mindig a legszebb minden embernél, de egyrészt nem vagyunk egyformák (szerencsére), másrészt bizonyos helyzetek megkívánják, egyedül a gond az, hogy egyesek ezt nem értik, bár ez nem az én gondom, hanem az övék és hogy ezt most tudják vagy nem, ez megint csak az ő problémájuk, ezzel zártam is egy érdekes kört.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák