Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Gave #8 üzenetére

    Ezzel azért nem értek teljesen egyet.
    Kicsit kapkodva már a GT2x0-széria megjelenése előtt elkezdték agresszívan csökkenteni az árakat, hogy azoknak már meglegyen az árkategória-helyük a felsőkategóriában.
    Az eddigi majdnem-hivatalos specifikációk szerint a GT280 igazi szörnyeteg lesz:
    - 240 sp (méghozzá a gyorsabb, továbbfejlesztett fajta - ld. 9600GT, ami fele sp-vel csak utánakapott a 8800GT-nek)
    - 512 bites membusz, 1GB GDDR3
    Ez a kártya, mint 8800GTX óta az első igazán új felsőkategóriás kártya, visszatér az 1-gpus felsőkategóriás árhoz, ~$600-at tippelnek rá, ami nálunk ~150k fölött lesz. Ennek a kicsit lebutított verziója (GT260: 192sp, 448 bit, 896MB?) is sztem 90k fölött fog kezdeni.

    Más:
    - valahogy nekem nem tetszik ez a trend, hogy most már az amd-s lapok is utolérték az inteleseket árban. Nemrég az SLI-s lapok már 20k alatt kezdődtek, most meg 30k?
    - már alig várom a Q4x00 vagy Q7x00 szériát :DDD ha már kétmagos celeron is van, jó lenne valami négymagos olcsóbb proci is
    - problémás Galaxy 88GT? Mindjárt utánanézek, de most már mégse fáj a szívem annyira, hogy nem vettem meg amíg olcsó volt :)) Csak azt sajnálom, hogy a ref-nyákosak fesszab-hűtése nehezebb, és általában quimonda ramokat használnak, ami szar.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    válasz dezz #28 üzenetére

    Akkor nézz teszteket, ajánlom pl. az xbitlabs monitor-tesztjeit :P
    A 2ms-nak hirdetett monitorok tényleges teljes váltás-idő átlaga általában a duplája-triplája...

    Szerk:
    Blood Mage, nézz 8800GS teszteket, mert 9600GSO = 8800GS, csak a neve más (na jó, meg asszem a mag- és memóriafrekvenciát változtatták 50-50MHz-cel ellentétes irányokba).

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák