Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    Nekem formára az egér tetszik, ellenben a multitouchot nem feltétlen értem, inkább lehetnének érintésérzékeny részek, mint klasszikus gomboknál, esetleg sávok zoomolni, stb. És lehessen mindent egy ujjal megoldani. A klavitól viszotn tuti sikitófrászt kapnék. Numpad hiánya, home-end, a gombok formája- igen, már Sonynál is rühellem, irritál-marhára idegesítene. S hogy nem lehet szabadon állítani a magasságát, az is idegesítene. Rengeteget használom ölből a klavit, ott már nem lenne kényelmes a plusz felemelés.

    Ami nekem személy szerint nagyon nem jön be design terén appleban, az a monitor, a szifon, stb. hátoldala. Ezek a furcsa buborékok engem inkább zavarnak.

  • #06658560

    törölt tag

    válasz vehement69 #110 üzenetére

    Más esetekben meg egyenesen használhatatlan munkára az OSx. Pro felhasználásban sem találkoztam még hardverhibán kívül kékhaláltól. A hardverhibától pedig még az OSx sem ment meg. megmondanád miért vagyok én a linuxért, vagy winért, amit mint os használok napi szinten? két klikk helyett eggyel elérhető funkciók, vannak gyorsbillentyűk, s még klikkelni sem kell. A hangtalan működés mióta az apple sajátja? amennyiben öszeraksz magadnak egy konfigot, miért kell cserélgetni benne az elemeket? Az miért rendszerhiba, s nem júzer? Villanyszámla? Azonos hardverből felépülő win alapú rendszer miért fogyasztana többet, Mert nem OSX?

    Milyen erőforrás-pazarlás van win alatt?
    spec ha én akarnék dolgozni, akkor nekem az OSx lenne használhatatlan vacak, mert nem tudnék vele dolgozni. A munkaeszközöm nincs osx-re. Magyarul pro felhasználásban a win lehet igen nagy előny is.

    "mivel a gémerek a leghaszontalanabb és legkárosabb részei a számtech világnak,"
    Na ja, mert pont az ő igényeik miatt fejlődött annyira gyorsan a hardveroldala az IT-nek. Mert ők vannak kellően nagy számban, hogy megérje tolni a fejlesztéseket.

    [Személyeskedés] Ezzel a hsz-eddel pont beálltál az átlalad lenézett gyökerek közé [/Személyeskedés]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák