Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Somatom #42 üzenetére

    Már megint egy színtiszta hülyeség. :U
    Semmi se lett letiltva van Moto7.0-ám ami támogatja, és Sony tablet és Sony telefon 7.0 és 8.0-án, ami támogatja, tudtommal Samsung és OnePlus-nál most is működik 8.0-on is. Ahogy bárki belerakhatja, aki akarja, csak éppen nem akarja jó okkal.
    Pusztán az AOSP kód bázisból került ki, és a GoogleCast NEM része az AOSP Androidnak semmilyen formában. Ráadásként nem OS függő.

    Miracast lehet hogy egy "jó" szabványnak tűnhet, csak éppen a megvalósítása kritikán aluli. Már legtöbbször magán a Direct-WiFi kapcsolat felépítésén elhasal elég sokszor.
    Gondoltam ha már a Win10 alapból támogatja akkor veszünk egy Miracast dungle-t és simán menni fog mindenkinek az átvitel gond nélkül. Ritkán tévedtem ilyen nagyot...
    Még 1,5m(!!!) is akad és folyamatos képhibákat produkál, gyakorlatban teljesen használhatatlan, mozgóképet képtelen értelmes sebességgel átvinni, max. diavetítés, 20perc után meg egyszerűen ledob a fenébe. Mióta Chromecast-ra lett cserélve 0 probléma, konzisztensen mindig ugyanúgy működik.
    Otthon kb. 3x használtam a TV-n és utána Chromecast beszerzése lett belőle, mert totálisan használatlan képernyő tükrözésre.
    Szóval azért hanyagolja mindenki nem csak a Google, mert a használhatósága erősen korlátozott, és nagyon nehézkesen, ha egyáltalán működik.

    Ha meg mindenképp Miracatot akarsz ott az EZCast, vagy rengeteg más kínai cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák