Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz paprobert #45 üzenetére

    "Szerintem csak egy kis megszokás kell"

    Kis megszokásnál azért több kell ide. :( Mobilon az Opera hirtelen nem támogatott, nincs(és nem is lesz) aktív témák oszlop asztali nézetben. Mobil nézet továbbra is használhatatlan, pedig elvileg ezért készült az egész balhé.
    Asztalin megfeküdtek a PH fórum scriptek, vagy frissítik őket, vagy nem.
    Bugos is még, most épp nincs it szóltam hozzá(igaz régin sem), épp az imént még a válasz gomb sem működött(cookie törlés újra belépés után igen) a hiányzó aprós oszlop pedig szerintem nem is kerül vissza soha.

    Cikkekről pedig jó hogy leszoktam, mert a főoldal mostantól fluidan összeömlesztett, reszponzívan csiricsáré téglalapok rakása. Se füle se farka, és ahogy nézem új cikk érkezésekor még teljesen meg is keveredik, hogy tényleg teljesen átláthatatlan legyen. :DDD

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Parci #81 üzenetére

    Sok választása nincs, mert a PH! még a randítás után is a jobb fórumok közül való. Kimondott verseny van az oldalak között hogy desktopon minél használhatatlanabbak legyenek, vagy csak simán ocsmányul nézzenek ki. ;]

    Ijesztgettek itt Iponnal, na az pont már tavaly meglépte a blokkosítást, és nagyot kellene züllenie a PH!-nak hogy rosszabbul nézzen ki mint az. :DDD
    Szintén ijesztgettek 2001-es főoldallal, de az lényegesen átláthatóbb volt mint a mostani katyvasz, igaz, nem is lehet kattintani láb sarokkal, és görgetni térdkaláccsal. :P

    Amúgy az egyszerűsített mobilos nézetről tényleg csak akkor lehet átváltani, ha bejelentkezik az ember? :F Nekem mindegy, de a vendég látogatóknak tán jól jött volna.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák