Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    válasz Viktor0610 #4227 üzenetére

    Köszi a tippet, de amit a Play áruházban találtam nem működött: [link] Ezt viszont egy videóban láttam és ez már fixálta az SD kártyát, persze ez nem érhető el az áruházból:[link]
    Azért elég gáz, hogy aki nem akarja rootolni a telefonját csak használni, az mondjon le egy olyan alap műveletről, hogy az appok tudjanak rá írni.
    A Titanium Backup amúgy ezek után is kiírja, hogy “A biztonsági mentés meghiúsult: Nem áll r…” Gondolom ...rendelkezésre tárhely vagy engedély vagy ki tudja, mert nem fér ki egy sorba. Ááá...! Na mindegy azért minden mégsem 100%- os pedig feltettem egy xposed- es Marshmallow SD fix appot is, amiben a TB- ot engedélyeztem, de nem működik! A hiba ugyanaz...

    Más:
    Örültem, hogy az értesítő led bugyutaságán és a Sleep Android riasztásának elmaradásán túllépve végre a részletesen testre szabható képernyő elforgató alkalmazásom [link], amit eddig használtam jól működik, aztán végül kiderült, hogy mégsem. A program Service- t mindig le kell állítanom, hogy rá tudjak “kattintani” egy alkalmazás engedélykérésének jóváhagyására, mert alapból, ha fut nem engedi csak az elutasítást kiválasztani. Hehe mindig van valami buktató. Kereshetek mást, egyébként tökéletesen teszi a dolgát, ezt az egyet kivéve.
    Valakinek van tippje egy jól működő Rotation progira?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák